Smyk fot. Materiały prasowe

COOL CLUB Jesień 2021 – nowa kolekcja

Lato, choć piękne, bywa kapryśne – zmienna pogoda i chłodne wieczory przypominają nam o tym, że już czas, by odświeżyć dziecięcą szafę i uzupełnić ją o ubrania i buty na pierwsze jesienne dni. Nie dajmy się zaskoczyć przykrótkimi nogawkami i rękawami, gdy zrobi się chłodniej!
Redaktorki Polki.pl / 26.07.2021 13:45
Smyk fot. Materiały prasowe

Nowa kolekcja COOL CLUB jesień 2021 powstała w wyobraźni projektantów jako pomost między klimatami wakacyjnymi, bliskością przyrody i swobodą a początkiem jesieni, który wymaga nieco cieplejszych tkanin, dłuższych krojów, kapturów i jesiennych dodatków.

Kolekcja dla dziewczynek to piękna gama delikatnych, pastelowych kolorów – róż, brąz, żółć i turkus uzupełnione odcieniami bieli, granatem i szarościami. Proste kroje przełamane są subtelnymi zdobieniami – koronkami czy niewielkimi falbankami. Nie brak jednak także ubrań o zdecydowanym sportowym kształcie.


fot. materiały prasowe Smyk

Nadruki i aplikacje wprowadzają nas w klimat jesiennej przytulności – szczególnie dla miłośniczek kotów znajdzie się dużo propozycji, ale i wielbicielki psów nie poczują się pominięte. Motywy roślinne przypominają, że jesienią przyroda wciąż jest piękna i warto być blisko niej. Miejsce na podium zajmują także kropki w różnych odsłonach – małe, duże, kolorowe – zawsze na czasie.

Chłopcy znajdą wśród propozycji dla siebie dinozaury – w wersji dla młodszych i dla nastolatków – psiaki oraz różnorodne pojazdy. Nie zabraknie także pomysłowych sloganów. Duży wybór kolorów pozwoli każdemu indywidualiście na dobranie ich do swoich preferencji a nawet do nastroju każdego dnia.


fot. materiały prasowe Smyk

W kolekcji jesiennej niezwykle ważnym elementem są bluzy i swetry. Przytulne, luźne, z kapturem lub bez, rozpinane lub zakładane przez głowę. Dopasowane kolorami i wzorami do całej kolekcji pozwolą stworzyć kompletny outfit na ciepłe i chłodniejsze dni. Nie zabraknie także dodatków – buty dopasowane stylistycznie a także czapki i apaszki.


fot. materiały prasowe Smyk

Tagi: Smyk