POLECAMY

Chroń dziecko przed słońcem

Kosmetyki słoneczne dla dzieci powinny posiadać szczególne działanie ochronne oraz pielęgnacyjno kojące. Tylko wtedy stanowią doskonałe rozwiązanie dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka.
Kosmetyki słoneczne dla dzieci powinny posiadać szczególne działanie ochronne oraz pielęgnacyjno kojące. Tylko wtedy stanowią doskonałe rozwiązanie dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka.
fot. Fotolia
W ofercie Kolastyny znajdują się cztery preparaty dla najmłodszych, które doskonale ochronią skórę przed nadmierną ekspozycją na słońce.

Wodoodporna emulsja do opalania dla dzieci SPF 15
Delikatna emulsja do opalania w spray’u zapewnia wrażliwej skórze dziecka intensywną ochronę przeciwsłoneczną, także podczas zabawy w wodzie. Odpowiednio dobrane filtry UVA i UVB zapewniają skuteczną ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych, a d-pantenol nawilża i koi wszelkie podrażnienia. Spray jest wygodny i szybki w użyciu, łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze. Produkt polecany jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Emulsja uzyskała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Wodoodporna emulsja do opalania dla dzieci SPF 35
Delikatna emulsja, przeznaczona do pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka w czasie kąpieli słonecznych, a także podczas zabawy w wodzie. System filtrów UVA i UVB doskonale zabezpiecza skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Witamina E i masło Shea zapobiegają nadmiernemu wysuszaniu naskórka, odpowiednio pielęgnują skórę, nie wywołując podrażnień. Lekka konsystencja i przyjemny owocowy zapach gwarantują komfort stosowania. Preparat polecany jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Emulsja uzyskała pozytywną ocenę Centrum Zdrowia Dziecka, a także tytuł Superprodukt, przyznany przez miesięcznik Mam Dziecko.
Wodoodporny krem ochronny na słońce dla dzieci SPF 30
Preparat o silnym działaniu ochronnym oraz pielęgnacyjno – regeneracyjno - kojącym. Doskonale zabezpiecza wrażliwą skórę dziecka przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Krem zawiera filtry fizyczne, które tworzą skuteczną warstwę ochronną, nie wnikając w skórę. Preparat pozbawiony jest barwników i alkoholu, a specjalnie dobrana kompozycja zapachowa nie zawiera składników alergizujących. D-pantenol delikatnie pielęgnuje i nawilża skórę, zaś witamina E chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. Preparat uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Łagodząca galaretka po opalaniu dla dzieci
Galaretka o zapachu brzoskwiniowym intensywnie pielęgnuje delikatną skórę dziecka, nawet wówczas, gdy jest ona podrażniona nadmierną ekspozycją na słońcu. Zawarta w preparacie alantoina intensywnie nawilża i zmiękcza skórę. D-pantenol działa łagodząco i sprzyja regeneracji skóry, natomiast aloes, bogaty w witaminy A, E i C, wygładza i odświeża skórę oraz wzmacnia jej zdolność do ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki lekkiej konsystencji galaretka szybko się wchłania. Przyjazny kolor i zapach sprawią, że aplikacja preparatu staje się jednocześnie wspaniałą zabawą. Galaretka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 lat. Preparat uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.


Kolastyna S.A.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)