POLECAMY

Bajkowa Symfonia - pierwszy polski koncert filmowy dla dzieci

Pierwszy z Polsce koncert muzyki symfonicznej dla dzieci z animacją na wielkim ekranie kinowym. Nie czekaj i kup bilety na premierowy pokaz!
Bajkowa Symfonia - pierwszy polski koncert filmowy dla dzieci fot. serwis prasowy
8 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie zabrzmią trzy bajki symfoniczne: „Czerwony Kapturek”, „Kopciuszek” i „Kot w butach". Utwory skomponowane przez Mariusza Matuszewskiego wykona zamojska Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego pod dyrekcją Tadeusza Wicherka. Wykonywaną na żywo muzykę ilustrować będzie projekcja animacji na wielkim ekranie kinowym. W roli narratorów, czytających na żywo bajkowe opowieści, wystąpią Wiktor Zborowski wraz z córką Zofią Zborowską.

"Bajkowa Symfonia" to pierwszy polski koncert symfoniczny dla dzieci ilustrowany projekcją animacji na ekranie kinowym. Lekkie, pogodne melodie znakomicie oddają akcję czytanej na żywo przez narratorów opowieści. Łatwo rozpoznawalne, charakterystyczne motywy, z których każdy odpowiada innej postaci, pozwalają dzieciom zrozumieć ilustracyjną funkcję muzyki i śledzić akcję opowiadaną dźwiękami orkiestry i wyświetlanymi na ekranie animacjami.

Multimedialny koncert "Bajkowej Symfonii" to wydarzenie skierowane do dzieci w wieku 3-7 lat, a także do wszystkich fanów animowanych filmów i miłośników muzyki symfonicznej. Koncert „Bajkowej Symfonii” to niezwykła szansa na kontakt dzieci z muzyką wykonywaną przez orkiestrę symfoniczną. Od 1 czerwca w sprzedaży dostępny będzie również album CD z muzyką Bajek.

Bilety na premierowy koncert można nabyć w dwóch kategoriach cenowych: 45 i 25 zł. Dla dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)