Silny ból i żółte upławy

Jestem w 9. tygodniu ciąży. Od paru dni odczuwam silne "skurcze" bodajże jajników...

Silny ból i żółte upławy

Jestem w 9. tygodniu ciąży. Od paru dni odczuwam silne "skurcze" bodajże jajników bo raz po prawej a raz po lewej stronie. Ból jest na tyle silny, że budzi mnie w nocy. Dodam, że mam żółte upławy. Co to może oznaczać?

Maya

Kłucia lub ciągnące bóle po bokach są najczęściej wynikiem naciągania więzadeł, które podtrzymują macicę. Może to być również wynik wzmożonego wysiłku. Bóle więzadeł najczęściej występują między 8 a 16 tygodniem ciąży. Żółte upławy o serowatej konsystencji i nieprzyjemnym zapachu (świąd, pieczenie) powinien ocenić ginekolog. Żółte upławy zazwyczaj świadczą o bakteryjnym lub grzybiczym zakażeniu pochwy. Prawidłowa wydzielina z pochwy w okresie ciąży jest mlecznobiała lub wodnista. Po wyschnięciu może mieć barwę lekko żółtawą.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
zolte uplawy moga byc objawem infekcji bakteryjnej, na pewno trzeba to skonsultowac z lekarzem, a tak odrazu radzilabym ci wziasc probiotyki ginekologiczne, jak np.provag(jest tez dla kobiet w ciazy)bo one beda chronic przed rozwojem infekcji pochwy, co jest szalenie istotne dla kobiet w ciazy, polecam Ci tez artukul na ten temat: http://abcciaza.pl/rola-probiotykow-w-ciazy