Pękanie bąbelków - czy to ruchy płodu?

Jestem mamą 5.5 miesięcznej córeczki. Po porodzie karmiłam małą około 1 tygodnia z powodu braku pokarmu i niechęci ciągnięcia cyca przez mojego szkraba :). Po porodzie współżyłam tylko 2 razy i od porodu nie mam okresu.
/ 28.02.2011 13:20

Pękanie bąbelków-czy to ruchy płodu?

Jestem mamą 5.5 miesięcznej córeczki. Po porodzie karmiłam małą około 1 tygodnia z powodu braku pokarmu i niechęci ciągnięcia cyca przez mojego szkraba :). Po porodzie współżyłam tylko 2 razy i od porodu nie mam okresu. Z tego co wiem powinnam dostać już dawno. Martwię się bo to nie czas na drugie maleństwo. Objawów ciąży nie mam jedyne co mnie martwi to ból brzucha jak na okres i dziwne przelewanie w brzuchu. Lekkie pękanie tak jakby bąbelków. Z córeczką miałam lekkie puknięcia w 21 tygodniu ciąży ale wtedy wiedziałam, że to to :). Mam takie dziwne uczucie jakby kłucia w kroczu hm nie wiem jak to nazwać. Czy jest możliwość ciąży? Błagam o odpowiedź.

Bercik

Nie zajmę się problemem "braku pokarmu i niechęci ciągnięcia cyca" a jedynie problemem braku miesiączki. Miesiączka u kobiet niekarmiących piersią powinna pojawić się po 6-8 tygodniach od porodu. U pani to już ponad 20 tygodni. Biorąc pod uwagę to, że pani współżyła oraz występujące objawy należy wykonać test ciążowy. Bez względu na wynik testu należy udać się do ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie

Redakcja poleca

REKLAMA