POLECAMY

Nabłonki wielokątne w moczu

Jestem w siódmym tygodniu ciąży. Ciągle biegam do łazienki. Zrobiłam sobie badanie moczu i wyszło, że mam nabłonki wielokątne liczne i nabłonki okrągłe pojedyncze i bakterie bardzo liczne

Nabłonki wielokątne w moczu

Jestem w siódmym tygodniu ciąży. Ciągle biegam do łazienki. Zrobiłam sobie badanie moczu i wyszło, że mam nabłonki wielokątne liczne i nabłonki okrągłe pojedyncze i bakterie bardzo liczne. Czy mogę brać urosept?

Maja

Ilość nabłonków wielokątnych może wzrosnąć fizjologicznie w pierwszym trymestrze ciąży. Nie jest to nieprawidłowość. Częste oddawanie moczu występuje w pierwszym trymestrze ciąży. Bakterie bardzo liczne świadczą o stanach zapalnych lub grzybiczych dróg moczowych. Ewentualnie mogą być wynikiem nieprawidłowego pobrania moczu. Proponuję stosować żurawinę a decyzję o przyjmowaniu uroseptu podjąć z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/7 lat temu
Tak czy inaczej jesli mamy problemy z pęcherzem najlepiej jest iśc do lekarza,poniewaz ta dolegliwosc moze sie jeszcze bardziej rozkręcic i nic dobrego ztego nie bedzie.
/7 lat temu
Najgorzej jest własnie kiedy w ciazy okazuje sie ze mamy takie własnie problemy z układem moczowym.Dlatego własnie wazna jest ta szczepionka urovaxom jeszcze przed zajsciemw ciaze.
/7 lat temu
Własnie najbardziej boje sie takich niespodzianek w ciazy,dlatego tez ja sama postanowiłam skorzystac wczesniej z dobrodziejstw medycyny i zaszczepiłam sie szczepionka urovaxom.
POKAŻ KOMENTARZE (1)