test redakcji batony corn flakes fot. Archiwum prywatne

Test redakcji: śniadaniowy baton zbożowy Nestlé CORN FLAKES

Śniadaniowy baton zbożowy Nestlé CORN FLAKES to nie tylko pyszny, kukurydziany smak - to produkt bezglutenowy, ale też źródło 5 witamin (w tym kwasu foliowego). Warto mieć go pod ręką!
test redakcji batony corn flakes fot. Archiwum prywatne

Płatki kukurydziane Nestlé CORN FLAKES to stały gość w moim domu. Ba, nie powinnam nawet chyba używać słowa gość, a raczej mieszkaniec! Moja córka nie wyobraża sobie bez nich śniadania. Płatki Nestlé CORN FLAKES zjada z mlekiem mniej więcej 6 razy w tygodniu. To dlatego, gdy tylko pojawiła się propozycja testu klasycznych płatków w nowej, podręcznej wersji, nie wahałam się ani chwili - wiedziałam, że z batonem śniadaniowym też na pewno się polubimy!

Opinia o batonie śniadaniowym CORN FLAKES

Cóż, batona śniadaniowego z płatków kukurydzianych Nestlé CORN FLAKES przetestowałam w różnych okolicznościach. To świetna przekąska podczas pracy zdalnej, kiedy nagle dopadnie nas apetyt na coś szybkiego i lekkiego. Batonik pod ręką pozostaje zawsze w pełnej gotowości. Była nawet sytuacja, w której baton Nestlé CORN FLAKES dosłownie uratował mi życie podczas przedłużającej się wideokonferencji.

Batony śniadaniowe Nestlé CORN FLAKES mogą też towarzyszyć w chwilach relaksu. Warto kaloryczne słodycze zastąpić o wiele zdrowszą przekąską i zamiast chrupać czekoladowego batonika, wybrać jednak jego pyszną, kukurydzianą alternatywę.

test redakcji batony śniadaniowe nestle

fot. Archiwum prywatne

Trzeba podkreślić, że baton nie zawiera oleju palmowego, zawartość cukru jest znacząco niższa, porównując nawet z innymi batonami zbożowymi.

Śniadaniowy baton zbożowy Nestlé CORN FLAKES zawiera witaminę B2, B3, B6, kwas foliowy, kwas pantotenowy, wapń i żelazo. Nie miałam więc większych oporów przed tym, żeby w testach wzięła też udział moja córka.

Batony CORN FLAKES to również świetna opcja na... przerwę w zabawie! Moja córka jest teraz fanką nie tylko klasycznych płatków kukurydzianych, ale również nowej, podręcznej formy. Na pewno przyda się na wyjazdy oraz wyprawy na plac zabaw.

Materiał powstał z udziałem marki Nestlé 

Tagi: Nestle