Stovit, dżem fot. serwis prasowy

Stovit - zestaw mini dżemów na śniadanie

Zdarzają się chwile kiedy mamy ochotę zacząć dzień od czegoś słodkiego i pysznego... Na przykład letni smak truskawek, czy orzeźwiający smak pomarańczy...
/ 11.04.2011 11:08
Stovit, dżem fot. serwis prasowy
Marka Stovit wprowadziła na rynek serię mini słoiczków śniadaniowych „w sam raz” na dobry początek dnia. Tym razem, Stovit proponuje niskosłodzone dżemy w trzech przepysznych smakach: słodkich truskawek, lekko kwaskowych czarnych porzeczek i orzeźwiających pomarańczy.

Zamknięte w zgrabnych, 45 gramowych słoiczkach, owocowe dżemy stanowią idealną porcję śniadaniową dla jednej lub dwóch osób, jak i małą słodką przekąskę w ciągu dnia. Dżemy Stovit to produkty najwyższej jakości produkowane z dorodnych, świeżych i starannie wyselekcjonowanych owoców. Na każde 100 gram gotowego produktu przypada 40 gram owoców. Dodatkowo produkt może być spożywany również przez wegetarian - do jego produkcji jako substancji żelującej użyto naturalnych pektyn z owoców.

Kolorowa, słoneczna etykieta mini dżemów w połączeniu z „owocową” zakrętką przyciąga uwagę konsumentów już na półce w sklepie. Każdorazowo na opakowaniu producent zamieścił dokładną informację na temat składu produktu i jego wartości odżywczej. Dżemy niskosłodzone Stovit nie zawierają sztucznych barwników, dlatego kryją w sobie bogactwo wartości odżywczych właściwych świeżym owocom.

Mini dżem Stovit w ulubionym smaku w połączeniu z aromatyczną biała kawa, świeżym pachnącym crossiantem…i  przenosimy się na śniadanie do Francji. Wielbicielom kuchni amerykańskiej polecamy gorące naleśniki z dodatkiem dżemu z pomarańczy i odrobiną syropu klonowego. Śniadanie niemieckie to zarówno słodkie dżemy i marmolady, jak i dla równowagi smaku - kabanos, ser i jajko.

A jeśli mamy ochotę po prostu na słodkie śniadanie i nie liczymy kalorii -  marka Stovit proponuje włoski rożek corentto z dodatkiem dżemu truskawkowego lub bułeczkę maślaną, delikatnie posmarowaną dżemem z czarnych porzeczek, do tego obowiązkowe - delikatne cappuciono z pianką. Bon appėtit!

Cena produktów:
Cena Zestawu Śniadaniowego (trójpak 3x45g) obejmującego: dżem z pomarańczy, dżem z czarnych porzeczek oraz dżem z truskawek – 4,45 zł               
Tagi: dżem, Stovit