Poznaj pyszne nowości od HARIBO! W ofercie np. wegańskie żelki

HARIBO to synonim żelek. Złote Misie, Starmix, Happy Cola czy pianki Chamallows to produkty doskonale znane wszystkim wielbicielom żelek i pianek. Co więcej - znają je nawet ci, którzy nie są fanatycznymi żelkożercami.
Weronika Kwaśniak / 16.03.2021 14:43

HARIBO smak radości, dla dzieci i dorosłych - chyba wszyscy znają hasło reklamowe popularnej marki. Wraz z 2021 HARIBO rozszerzyło swoją ofertę i wprowadziło kolejne pyyyyszne nowości. Będzie jeszcze smaczniej i bardziej różnorodnie! Kwaśne, miękkie oraz wege – poznaj nowości HARIBO i wybierz swój ulubiony smak radości. Spróbuj i podziel się z bliskimi! W galerii oprócz nowości w stałej ofercie marki, prezentujemy także nowe smaki i kształty HARIBO na Wielkanoc 2021.

O firmie HARIBO

Firma HARIBO założona została przez Hansa Riegla w 1920 r. w Bonn. Nazwa marki to skrót od imienia i nazwiska założyciela HAns RIegel oraz nazwy miejscowości BOnn. Od 1992 roku produkty HARIBO dostępne są w Polsce. Mocno owocowe żelki, delikatne pianki oraz kolorowe rozpuszczalne gumy do żucia MAOAM bardzo szybko zyskały popularność wśród dzieci i… dorosłych. Najbardziej rozpoznawalnym produktem HARIBO są „ZŁOTE MISIE” – różnokolorowe żelki w 6 smakach.

Wszystkie nowości od HARIBO oraz produkty wielkanocne znajdziecie w naszej galerii.

Tagi: żelki