Nowe czekolady Wedla łączą się w pary!

Jeszcze nigdy tabliczka nie łączyła w sobie tylu owocowych doznań
/ 04.01.2010 08:52
Czekolada mleczna Słoneczny duet

Śliwka i jabłko to tradycja, która bynajmniej nie wieje nudą. Wedel połączył w parę te dwa, tak wdzięczne i tradycyjne smaki. Nie połączył ich razem, ale zaproponował je obok siebie. Można dzielić się owocowymi rządkami z ukochaną osobą, na zmianę próbować śliwkowe i jabłkowe nadzienie. Rozsmakujesz się w tym duecie.
(Cena 3,-/100 gram)

W grudniu Wedel wprowadził na rynek nowe, wyjątkowe czekolady dwusmakowe. W każdej z nowych tabliczek znajdują się dwa rządki kostek, które na przemian mają zupełnie inne, owocowe nadzienie. Dzięki temu, rozkoszując się smakiem idealnych duetów, możemy skosztować składników, które do tej pory występowały osobno, a dużo więcej przyjemności dają jedzone w parach.

Jaki jest sekret tych nowych czekolad nadziewanych? W jednej czekoladzie spotkały się dwa różne smaki. Z tego połączenia powstały owocowe, pary idealne! Kolekcję czekolad nadziewanych rozpoczyna dzika z natury para jagodowo-poziomkowa. Zaraz obok niej para - rozważna porzeczka i romantyczna gruszka. Jest też duet tradycja, stworzony wręcz dla siebie, o smaku śliwkowo - jabłkowym.

Nowe propozycje Wedla to innowacyjne podejście do produktu, jakim jest nadziewana czekolada. Połączenie dwóch smaków, bez ich mieszania, w jednej tabliczce to propozycja absolutnie wyjątkowa, lekka i zabawna. Jeden duet gwarantuje przyjemność, której zaspokojenie wymagało do tej pory kupno dwóch różnych tabliczek czekolady. Jest to propozycja dla tych, którzy szukają różnorodności i zabawy oraz są otwarci na nowe doznania smakowe. Można dzielić się owocowymi rządkami z ukochaną osobą, na zmianę próbować raz jedno raz drugie nadzienie. Dzięki zamykanemu opakowaniu, czekolady na dłużej zachowują swój owocowy, niepowtarzalny aromat. Warto poznać te idealne pary bliżej, w końcu zostały stworzone z miłości i dla przyjemności.

* * *

Pretekstem do bliższego poznania najnowszej oferty Wedla mogą być nadchodzące Walentynki. Którą z par wybierzesz dla Was na Świeto Miłości? Rozważną i romantyczną, o smaku gruszkowo - porzeczkowym, spontaniczną i dziką poziomkę z jagodą czy śliwkowo - jabłkową parę tradycjonalistów? A może spróbujecie każdej z nich? Zagraj w owocową grę dla dwojga z Wedlem i jego nowymi smakami czekolad nadziewanych. Połączyły się w pary z miłosci do idelanej harmoni smaku i po to żeby jedną tabliczką zaspokoić podwójne potrzeby miłośników czekolady. Czekoladowe duety mogą być prezentem na Walentynki, ale nie tylko, bo wedlowskie pary zostają z nami w ofercie całorocznej.

Zakochasz się od pierwszego skosztowania!