Nowa linia czekolad Wedla

Nowa linia czekolad Wedla będzie dostępna w sprzedaży od 15 września 2009r.
/ 15.07.2009 11:31
Już nawet mały kawałek jednej z trzech nowych wedlowskich czekolad to bogactwo doznań.  Wedel, czerpiąc z bogactwa smakowych możliwości jakie daje natura, skomponował  nową linię kobiecych czekolad. Urozmaicenie chrupkich i miękkich dodatków w połączeniu z mleczną czekoladą prawdziwie angażuje zmysły. Wybierz to, co lubisz najbardziej. 

Spraw sobie przyjemność!
Nowe czekolady od Wedla cieszą oko i podniebienie: piękna roślinna ornamentyka w wyrazistych kolorach ozdabia metalicznie opalizujące opakowania i podpowiada co zastaniemy w środku.

Wyrazista, bordowa z kroplą ognistej czerwieni wypełniona jest suszoną żurawiną i chrupkimi musli.

Stonowana, ta w beżach i brązach, kryje kruche orzechy nerkowca i wiórki kokosowe.

Wesoła, żółto - pomarańczowa – zawiera kawałki kruchych ciasteczek i cząstki suszonej moreli.

Nowa linia wedlowskich czekolad to trzy czekoladowe przyjaciółki. Ubrane w piękne sukienki, które sporo o nich mówią. Żeby się przekonać warto poznać każdą! Z którą najchętniej się spotkasz? Która jest taka, jak Ty?  Sprawdź co nowe wedlowskie czekolady mówią o sobie:

Czekolada mleczna z suszoną żurawiną i chrupiącymi musli
Jestem wyrazista.  Godzę żywioły mojego bogatego wnętrza. Chrupkość słodkich musli łączę z kwaskową delikatnością suszonej żurawiny. Całość zaklinam w wedlowskiej mlecznej czekoladzie. Magia zmysłów. Cała Ja. Chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że każdy chce mnie schrupać.

Czekolada mleczna z suszoną morelą i chrupiącymi ciasteczkami
Jestem jak ciasteczko- słodka i chrupiąca. Radosna, bo morelowe słońce  rozświetla moje wnętrze. Ale najlepiej  pasuje do mnie określenie: zmysłowa. Słodko-morelowa i rozkosznie czekoladowa. Lubię powoli rozpuszczać się w Twoich ustach. Oto cała ja.

Czekolada mleczna z orzechami nerkowca i wiórkami kokosowymi

Powiedziałabym o sobie: harmonijna i wyważona. Mam w sobie egzotyczną nutę miękkich kokosowych wiórków i kruchych orzechów nerkowca. Jestem, jak przedsmak egzotycznych wakacji a moja mleczna czekolada kusi obietnicą słodkiej przyjemności. Przy mnie po prostu odpoczniesz i zaspokoisz zmysły. Potrafię uszczęśliwić i przepełniam pozytywną energią. Taka już po prostu jestem.

Nowa linia czekolad Wedla będzie dostępna w sprzedaży od 15 września 2009r. Każda z czekolad posiada oznaczenie GDA (Guideline Daily Amounts – wskazane dzienne spożycie), które pomoże zaplanować dzienne spożycie i dawkować przyjemność. Nowoczesne opakowanie ułatwi przechowywanie i ponowne zamknięcie: na pewno nie rozsypie się w torebce, gdy zabierzesz ją ze sobą.