Hellena - Napój o smaku herbaty śliwkowej fot. serwis prasowy

Hellena - Napój o smaku herbaty śliwkowej

Hellena wprowadza na sklepowe półki kolejną w tym sezonie nowość - Napój o smaku herbaty śliwkowej. To jedyny na polskim rynku napój o takiej kompozycji smakowej – herbaty i śliwki.
/ 26.05.2010 10:25
Hellena - Napój o smaku herbaty śliwkowej fot. serwis prasowy
W tym sezonie marka Hellena poszerza linię 
2-litrowych napojów niegazowanych o nowy Napój o smaku herbaty śliwkowej. Śliwka cieszy się wśród Polaków dużą popularnością i często wskazywana jest jako ulubiony owoc. Doczekała się ona nawet swojego święta. Każdego roku w Szydłowie (woj. świętokrzyskie) odbywa się Święto Śliwki. Na tę imprezę zjeżdżają amatorzy tego owocu z całej Polski.
 
Marka Hellena przygotowała dla konsumentów produkt, dzięki któremu będą oni mogli cieszyć smakiem śliwki przez cały rok. Do nowego Napoju o smaku herbaty śliwkowej dodano naturalny sok owocowy. Produkt nie zawiera słodzików.

„Rozszerzenie oferty napojów niegazowanych o Napój o smaku herbaty śliwkowej to chęć zaoferowania konsumentom czegoś zupełnie nowego, czego nie ma jeszcze na rynku polskim – mówi Magdalena Jędrzejczak, Brand Manager marki Hellena w Jutrzence Colian –  Nowości marki Hellena, które pojawiły się w sklepach w ubiegłym sezonie zyskały uznanie Konsumentów i mamy nadzieję, że tak samo stanie się w przypadku naszego nowego napoju”.

Napój o smaku herbaty śliwkowej  doskonale nadaje się na wiosenne dni. Najlepiej smakuje, podany z kostkami lodu. Konsumenci mogą także delektować się smakiem pozostałych 2-litrowych napojów niegazowanych Hellena o smaku: wiśnia, winogrono, jabłko, jabłko – mięta, grejpfrut, pomarańcza, czarna porzeczka oraz gruszka.   


Produkt: Napój o smaku herbaty śliwkowej
Cena det.: ok. 2,80 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)