Kobieta pijąca wodę fot. Adobe Stock

Nowość: Naturals od Żywiec Zdrój! 


Naturalna przyjemność wody i delikatnego, owocowego smaku 
– bez cukru, słodzików i kalorii. Produkt jest dostępny w szerokiej dystrybucji od kwietnia 2021 w 3 waria​ntach smakowych: limonki z miętą, cytryny z maliną oraz mandarynki z trawą cytrynową.
Redaktorki Polki.pl / 22.04.2021 09:01
Kobieta pijąca wodę fot. Adobe Stock

Wraz z nadejściem wiosny, Żywiec Zdrój poszerza swoją ofertę o innowacyjny, orzeźwiający produkt – Żywiec Zdrój Naturals. Nowość od marki to połączenie składników w 100% naturalnego pochodzenia – krystalicznej wody źródlanej i delikatnych, naturalnych nut smakowych, bez cukru, słodzików, kalorii i konserwantów.

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim coraz dłuższe i cieplejsze dni. To okres, kiedy chętniej sięgamy po produkty, które nas orzeźwią i będą miały przyjemny, naturalnie owocowy smak.

Żywiec Zdrój Naturals to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących naturalnego orzeźwienia, które cenią sobie produkty z krótkim i prostym składem, ale jednocześnie poszukują delikatnego owocowego smaku bez nadmiernej słodkości. Nowość od marki to połączenie krystalicznej wody źródlanej Żywiec Zdrój i wyłącznie naturalnych aromatów.

Żywiec Zdrój Naturals dostępny jest w trzech smakach: limonki z miętą, cytryny z maliną oraz mandarynki z trawą cytrynową w butelkach o pojemności 0,5 l oraz 1,2 l. Produkty nie zawierają cukru oraz substancji słodzących.


fot. Żywiec Zdrój/materiały prasowe

Co więcej, nie zawierają również kalorii, barwników czy konserwantów, a jak wskazuje nazwa wszystkie zawarte w produkcie składniki są wyłącznie naturalnego pochodzenia.

Cieszymy się, że jesteśmy w stanie sprawnie odpowiadać na potrzeby konsumentów i systematycznie rozwijać naszą ofertę o tak innowacyjne produkty, jak Żywiec Zdrój Naturals. Jest to kolejna propozycja w naszym portfolio, która nie zawiera cukru, słodzików czy kalorii – dzięki prostemu składowi i naturalnemu pochodzeniu, każdy bez obaw może cieszyć się naturalnie owocowym smakiem bez wyrzutów sumienia. W składzie nie znajdziemy też sztucznych aromatów, konserwantów czy barwników. Żywiec Zdrój Naturals to nie tylko krok w kierunku zdrowszego stylu życia, ale także idealny sposób na orzeźwienie w letnie dni – komentuje Elżbieta Olszewska, Starszy Kierownik marki w Żywiec Zdrój.

Produkty Żywiec Zdrój Naturals w butelkach o pojemności 0,5l oraz 1,2l są dostępne od kwietnia br. w szerokiej dystrybucji w całej Polsce.

Produkty można również zamówić poprzez stronę zywiec-zdroj-sklep.pl. Rekomendowana cena detaliczna Żywiec Zdrój Naturals wynosi 2,49 zł za butelkę o pojemności 0,5 l oraz 3,59 zł za wersję 1,2 l.

Tagi: woda