Marta Grycan zaprasza do nowego, słodkiego miejsca na mapie Warszawy!

Znana z dobrego smaku i ceniona za świetną kuchnię Marta Grycan nareszcie postanowiła podzielić się także swoim talentem do pieczenia.
/ 21.12.2010 07:50
W swojej pierwszej, autorskiej cukierni zaprasza na genialne makowce, serniki, ciasta drożdżowe oraz wspaniałe torty, a także na przepyszne ciastka i ciasteczka. Marta Grycan to nie tylko wielopokoleniowa rodzinna tradycja cukiernicza, ale także styl życia, przejawiający się w zamiłowaniu do urządzania wnętrz. Wystrój cukierni jest dziełem Marty – sama wybierała ręcznie malowane obrazki, pięknie dekorowane doniczki do kwiatów czy wreszcie unikatowe bombki tematyczne na cudną choinkę. Świąteczny wystrój można podziwiać do końca stycznia, a jest co oglądać!

Każda z bombek przedstawia ciasteczko, piernikowego ludzika, muffinkę czy torcik – wszystkie tak urocze, że ma się je ochotę schrupać! Zamiast tego polecamy jednak najlepsze w Warszawie wypieki. Makowce Marty nie tylko zachwycają bogactwem bakalii i słodyczą masy makowej, ale także, zapakowane w przepiękne, ciemne, eleganckie pudełka, stanową luksusowy prezent dla najbliższych, ale także dla każdego, na którym chcemy zrobić dobre wrażenie. W świątecznym i karnawałowym szaleństwie zakupów warto zatrzymać się u Marty na dobrą, włoską kawę i ciastko – w cukierni znajduje się kilka stolików, przy których można w spokoju podziwiać piękne dekoracje… oraz nabrać sił na resztę dnia!

Marta Grycan
ul. Nowolipki 12 (wejście od Al. Jana Pawła II)
Warszawa

Godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 9.00 – 20.00

Przykładowe ceny:
makowiec 33 zł / kg
piernik 31 zł / kg
sernik 36 zł / kg
napoleonka z wiśniami 45 zł / kg
ciastka od 2,50 zł do 6,50 zł

Redakcja poleca

REKLAMA