Ta niemiecka sieć drogerii szczyci się dużą popularnością nie tylko za granicą, ale również w Polsce. Ogłoszeń o pracę w Rossmannie jest dużo w każdej części naszego kraju, więc znalezienie odpowiadającej oferty jest bardzo proste. Przekonaj się sama!
Spis treści:
- Rossmann praca – jak wygląda rekrutacja?
- Wykładanie towaru w Rossmannie
- Ile zarabia się w Rossmannie?
- Rossmann – kariera
Rossman praca – jak wygląda rekrutacja?
Od początku pandemii rekrutacje w Rossmannie prowadzone są online. Jest to troska o bezpieczeństwo kandydatów ubiegających się o pracę w Rossmannie. Do spotkań dochodzi poprzez wideokonferencje lub połączenie telefoniczne. Etapy rekrutacji, to:
- Zgłoszenie swojej kandydatury, poprzez wysłanie CV – wymagane jest przesłanie go w języku polskim i warto, abyś uwzględniła w nim swoje doświadczenie w sprzedaży.
- Rozmowa z rekruterem – warto, abyś pochwaliła się swoimi sukcesami oraz doświadczeniem zawodowym.
- Spotkanie z managerem działu – odbywa się po pozytywnej rozmowie z rekruterem. Warto, abyś podała argumenty, dlaczego jesteś najlepszym kandydatem.
- Spotkanie zakończone zostaje z pozytywną lub negatywną decyzją.
Wykładanie towaru w Rossmannie
Wykładanie towaru w Rossmannie to dobra opcja, by dorobić do domowego budżetu. Może też być pracą w Rossmannie na stałe. Jeśli chodzi o obowiązki magazyniera w Rossmannie, to są to:
- przygotowanie towaru według zamówienia, które otrzymywane jest ze sklepu,
- przyjęcie towaru,
- wysyłka towaru,
- utrzymywanie porządku w miejscu swojej pracy.
Ile zarabia się w Rossmannie?
Zarobki w Rossmannie sięgają około 4 400 złotych brutto w zależności od lokalizacji sklepu oraz stanowiska. Ponadto kierownik regionalny może liczyć nawet na wynagrodzenie między 5 100 a 5 500 złotych brutto miesięcznie. Dodatkowo pracownicy Rossmanna liczyć mogą na premie świąteczne, które rekompensują nocne zmiany, czy nieoczekiwane nadgodziny.
Rossmann – kariera
Jeśli chodzi o karierę w Rossmannie, to podążać możesz różnymi ścieżkami. Starając się o pracę w Rossmannie, aplikować możesz na wybrane stanowiska, które podlegają konkretnym działom, a są to:
- praca w drogerii – jako kasjer-sprzedawca, asystent kierownika drogerii, kierownik drogerii, zastępca kierownika drogerii,
- praca w centrali – jako np. HR Business Partner, Analityk w dziale Ekspansji, Zastępca Kierownika Działu Rozwoju Sprzedaży itp.,
- praca na magazynie – pracownik magazynowy, kierownik operacyjny zmiany, brygadzista,
- dział IT,
- praktyki oraz staże.
Czytaj także:
Praca w Pepco – jak zostać pracownikiem? Rekrutacja, opinie
Praca w Biedronce – jak wygląda? Kariera, zarobki, rekrutacja
Obowiązki magazyniera – czym się zajmuje? Czytaj więcej na temat jego pracy