Sjaelso - rozpoczyna inwestycję w Polsce !

Notowana na giełdzie w Kopenhadze duńska spółka deweloperska Sjaelso , zajmująca pozycję lidera na skandynawskim rynku budowlanym rozpoczyna budowę osiedla mieszkaniowego na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów !
/ 16.04.2008 23:50
Notowana na giełdzie w Kopenhadze duńska spółka deweloperska Sjaelso , zajmująca pozycję lidera na skandynawskim rynku budowlanym rozpoczyna budowę osiedla mieszkaniowego na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów !

Sjaelso jest liderem na rynku budowlanym w Skandynawii, z ugruntowaną i stabilną pozycją w Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii. Wieloletnie doświadczenia zdobywane na rynkach europejskichSjaelso - rozpoczyna inwestycję w Polsce !, dziesiątki zrealizowanych inwestycji m.in. w Kopenhadze, Oslo, doskonała opinia na każdym ze zdobywanych rynków oraz charakterystyczna architektura oparta na skandynawskiej prostocie i dbałości o detale, to wyróżniki nowego inwestora na warszawskim rynku deweloperskim.
Powstająca w Warszawie inwestycja o nazwie Scandinavian House, to pierwszy krok w kierunku ekspansji Sjaelso na rynek Europy Środkowo –Wschodniej. Duński deweloper wybrał Wilanów – jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Tu rozpoczyna budowę luksusowego osiedla składającego się z ponad 500 mieszkań.

Osiedle zaprojektowane zostało zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze a wśród realizacji powstających w Miasteczku Wilanów jego wyróżnikiem będzie m.in. kształt bryły sześciennej utworzony przez poszczególne budynki oraz duże okna – gwarantujące przebywanie w doskonale doświetlonych pomieszczeniach. Sjaelso chce wkomponować swój ekskluzywny projekt mieszkaniowy w nowoczesną infrastrukturę zagospodarowania przestrzeni miejskiej, która powstaje w tej części Warszawy. Doskonały design w którym ważną rolę odgrywa światło i przestrzeń to kolejne cechy charakterystyczne dla Scandinavian House.

Ostatnie piętra inwestycji przeznaczone są na luksusowe apartamenty typu penthouse z dużymi tarasami i balkonami, a powierzchnia tych mieszkań dochodzi do 128 mkw W pozostałej części budynków znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach, w tym większą część inwestycji stanowią mieszkania od 50 do 85mkw. Ceny mieszkań od 8500 zł/m2
Sjaelso - rozpoczyna inwestycję w Polsce !Lokalizacja kompleksu budynków osiedla Scandinavian House – nieopodal głównego traktu spacerowo - komunikacyjnego Miasteczka Wilanów jakim jest Oś Królewska to niewątpliwie kolejna zaleta powstającej inwestycji developera Sjaelso .
A położenie nieopodal zbiegu ulic Al. Wilanowskiej i Sobieskiego – gwarantuje sprawny i szybki dojazd do centrum miasta.
Jeśli dodamy do tego zaprojektowane tereny zielone wkomponowane w plany architektoniczne inwestycji - duże trawniki, alejki, krzewy, to przyszli mieszkańcy Scandinavian House już teraz mogą cieszyć się prawdziwie przyjaznym miejscem, które będzie nie tylko do zamieszkania, ale także do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Sprzedaż mieszkań od: 05.04.2008 r.