Wczoraj w hotelu „Sofitel” w Warszawie odbyła się gala Telekamery 2013. Czytelnicy „Tele Tygodnia” już po raz 16. przyznali statuetki dla najpopularniejszych osobowość i produkcji telewizyjnych. Tym razem nagrody powędrowały w ręce m.in.: Katarzyny Zielińskiej, Marka Bukowskiego, Tadeusza Sznuka, Przemysława Babiarza oraz Moniki Olejnik. Widzowie docenili też serial „Na Wspólnej” oraz „Czas honoru”.

WIDEO

player placeholder

Niestety na antenie telewizji nie można było zobaczyć transmisji z uroczystości, ale pomimo tego, gwiazdy zaszczyciły plebiscyt swoją obecnością. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, Dorota Gardias, Anna Dereszowska, Agnieszka Dygant czy Kasia Cichopek. Zdjęcia z rozdania „Telekamer 2013” możecie zobaczyć w galerii.