Kobiecy weekend ze spektaklem "DOLNE PARTIE - musical intymny"

Serdecznie zapraszamy na kobiecy weekend ze spektaklem "DOLNE PARTIE - musical intymny". Premiera 28 i 29 sierpnia na deskach warszawskiego teatru Stara Prochownia.
/ 19.08.2010 21:44

Serdecznie zapraszamy na kobiecy weekend ze spektaklem "DOLNE PARTIE - musical intymny". Premiera 28 i 29 sierpnia na deskach warszawskiego teatru Stara Prochownia.

„Kobiece Weekendy” to cykliczne działania artystyczne o tematyce kobiecej. Pierwsza edycja odbędzie pod hasłem "Gra Wstępna". Zapraszamy naszych widzów już od godziny 17 do budynku Starej Prochowni na wernisaż multimedialny, projekcję filmu dokumentalnego, instalację plastyczną oraz koncert intymny. Całość stanowić będzie swego rodzaju "intymny labirynt", przez który każdy z widzów będzie musiał przejść, aby dotrzeć do punktu kulminacyjnego, czyli spektaklu "Dolne Partie - musical intymny".  Jest to pełna ciepła i humoru opowieść o tym, co istotne dla każdej kobiety. Musicalowa forma sprawia, że tematy tabu stają się bardziej dostępne. To czas na rozsmakowanie się w kobiecości, wejście do krainy intymności, do której zapraszają cztery odważne aktorki.

„Kobiece Weekendy” kierujemy do wszystkich (kobiet i mężczyzn), których interesuje szeroko pojęta tematyka kobieca. Naszym celem jest stworzenie ważnego miejsca na mapie kulturalnej Warszawy. Poprzez cykliczne spotkania chcemy ośmielić kobiety do otwartych rozmów o swojej intymności oraz sprawach ważnych dla każdej współczesnej kobiety. Jednocześnie zależy nam na tym, aby „Kobiece Weekendy” były swego rodzaju świętem kobiet dumnych z tego, że są kobietami. Chcemy wyzwolić kobiecą energię, otwierając przed widzami krainę kobiecej łagodności i zacierając granice pomiędzy intymnością a codziennością.

Kieruj się swoim kobiecym instynktem. Odkryj 7 punktów energii kobiecej  i wygraj kolację we dwoje w Restauracji Florian.

Twórcy spektaklu: Duet Artystyczny ME/ST
Reżyseria, muzyka, tekst sztuki: Szymon Turkiewicz
Teksty piosenek: Zuza Motorniuk, Magdalena Engelmajer

Czas: 28 i 29 sierpnia, godz. 17:00
Miejsce: siedziba Teatru Scena Współczesna ul. Boleść 2 (budynek Starej Prochowni) na Starym Mieście w Warszawie
Bilety: 25/30 PLN

Szczegóły na stronie www.scenawspolczesna.pl