zamienniki do drukarek tańsze niż oryginały

napisał/a: wieszak2 2010-01-21 11:22
Nie wiem czy wiecie, bo sprzedawcy zazwyczaj nie wspominają o tym, że można kupić zamienne tonery i tusze do drukarek, ale istnieje taka opcja.
Ja wiem o tym od niedawna, ale dzięki tej wiedzy zaoszczędzę na tuszach w przyszłosci.
Jeśli nie wierzycie to sprawdźcie na stronie doktortusz.pl jak duża jest różnica w cenie oryginałów i zamienników właśnie, i podzielcie się swoimi opiniami :]
napisał/a: pawie_oko 2010-01-21 11:40
Faktycznie w sklepie doktortusz.pl są tańsze zamienniki, tusze i tonery... Ja kupowałam tam drukarkę i przy okazji zajrzałam sobie i sprawdziłam, ofertę tuszy. Dobrze, że jest miejsce w sieci z takimi rzeczami... bo niestety ja miałam problem ze znalezieniem toneru do mojej drukarki w sklepie stacjonarnym;0
napisał/a: talkative 2010-01-22 11:25
Nie ma się co dziwić, że sprzedawcy nie wspominają nic o zamiennikach skoro lepiej jest im sprzedać oryginalny tusz, który jest rzecz jasna droższy. Sama też miałam przyjemność kupować w sklepie doktortusz.pl zamienniki do mojej drukarki i mimo, że mówi się, że zamienniki niszczą drukarkę to u mnie nic takiego się nie dzieje. Od długiego już czasu działa świetnie i ładnie drukuje.
napisał/a: wieszak2 2010-01-25 10:24
Niesprawiedliwośc tak klientów mamić i nie mówić im o zamiennikach... ech... ale cóż zdarza się, od czego mamy takie fora jak to. Całe szczęcie, że można dzielić się swoimi znaleziskami i opiniami :)
napisał/a: pawie_oko 2010-02-03 11:22
czasem tak niestety bywa, że sprzedawcy mamią i oszukują swoich klientów, ale co na to poradzić skoro tak to już jest na tym świecie. Zgadzam się z wieszakiem, że dobrze, że jest takie forum, gdzie możemy podzielić się swoimi doświadczeniami.
napisał/a: final 2010-04-27 11:00
No właśnie, byłam niestety jedną z tych omamionych i wcale na tym dobrze nie wyszłam. Poszłam do sklepu, oczywiście sprzedawca odradził mi tańsze zamienniki, a ja nie znając się na tym kupiłam oryginalne. Niewiele mi to dało. Tusz bardzo szybko się skończył i pomyślałam, że nie będę tyle kasy drugi raz wydawać. Znalazłam tego doktortusz.pl i u nich zamówiłam. Faktycznie nie można im nic zarzucić, maja naprawdę dobrej jakości tańsze zamienniki. Sporo tym razem udało mi się zaoszczędzić i już drugi raz nie będę kupowała oryginałów, bo to mi się nie opłaca.
napisał/a: lunatic 2010-04-28 10:18
Nie ma sensu przepłacać. Jeśli masz możliwosć zakupu tańszych,ale dobrych zamienników do drukarki( jak tych z doktortusz.pl)to powinien tak zrobić. Grunt zebu sprzęt był dobrej jakości, inaczej nawet oryginalne tusze nie pomogą
napisał/a: bonethugs4life 2010-04-29 23:11
Ja też kupuję zamienniki na doktortusz.pl i bardzo mi się to opłaca. Dużo drukuje, na oryginalne tonery wydałbym już fortunę chyba. Na plus tego sklepu przemawia też fakt, że serwisują drukarki.
napisał/a: mirkaa3 2010-04-30 17:15
korzystam z zamienników od dawna i nie wyobrażam sobie jak bym funkcjonował bez zamienników drukuję bardzo dużo i dzięki zamiennikom mogę zaoszczędzić sporo kasy a jeszcze jak trawisz na dobra ofertę tak jak w doktortusz.pl to już w ogóle jesteś do przodu mają zamienniki bardzo dobrej jakości w promocyjnych cenach.
napisał/a: lunatic 2010-05-06 12:59
Coraz więcej osób myśli w podobny sposób- i dobrze. Oryginalne tusze to relikt przeszłości:) przynajmniej ja nie mam zamiaru w najbliższym czasie z nich korzystać- kosztują zdecydowanie za dużo. Może kiedyś ich producenci zorientują się,że tak dalej być nie może i obniżą ceny...
napisał/a: wiemjakaleniepowiem 2010-05-06 13:43
Ja po prostu nie mam teraz innego wyjścia jak kupowanie zamienników. Drukuje hurtowe ilości dokumentów, więc zamienniki jak najbardziej. Chociaż na samym poczatku się naciałem na jakieś słabe zamienniki i miałem uraz. Ale w końcu musiałem się znowu zainteresować tematem. głównie kupuję u "doktora" chyba, że mi braknie tuszu a potrzebuję na już to wtedy lecę do sklepu.
napisał/a: Nneka 2010-05-07 11:59
Też tam zamawiam. Bardzo sobie cenię ten sklep. Zamawiałam tam jeszcze na studiach jak drukowałam prace i notatki. Teraz drukuje mniej, ale drukarkę muszę mieć, bo często się zdarza że drukuję drobne dokumenty czy umowy. Zamienniki są spoko, jakość wydruku taka sama a różnica w cenie spora.