Seks jest OK! konwersatoriuum

napisał/a: MarekMSL 2008-10-02 13:27
Zaproszenie na konwersatoria MAM
pt.
SEKS JEST OK!

MISTRZOWSKA AKADEMIA MIŁOŚCI (MAM) to rodzaj „latającego uniwersytetu”, który promuje nowe, atrakcyjne podejście do kwestii kobiecości i męskości oraz relacji między obiema płciami w sferze fizycznej, psychicznej i duchowej.
Podstawowym działaniem AKADEMII są widowiska edukacyjne. To rodzaj talk-show w interakcji z publicznością. W przedsięwzięcie to zaangażowani są: psycholodzy, psychiatrzy, pedagodzy, socjolodzy, doradcy rodzinni, aktorzy, dziennikarze, graficy oraz grono sympatyków MAM. Inicjatorką Akademii jest Mira Jankowska.
W październiku Mistrzowska Akademia Miłości zaprasza na nowy cykl spotkań - konwersatoria MAM (od słowa „konwersacja”, czyli rozmowa). To interaktywne sesje, podczas których uczestnicy będą mogli czynnie wpływać na przebieg spotkania zadając pytania i wyrażając swoje przemyślenia. Gościem Miry JANKOWSKIEJ będzie
o. KSAWERY KNOTZ
kapucyn, doktor teologii, nie uznający tematów tabu, niezmordowany krzewiciel prawdy, że duch wyraża się poprzez ciało i że seksualność jest wielkim i fascynującym darem Stwórcy dla stworzenia. Te spotkania zmieniają życie! Konwersatorium „Seks jest OK” to trzy pasjonujące wieczory:


13 X (pon) Erotyka jak muzyka, czyli ciało do kochania
14 X (wt) Tylko dla dorosłych, czyli celebracja aktu miłosnego


15 X (śr) Grzech czy nie grzech, czyli sądy i przesądy na temat
pożycia seksualnego

wszystkie spotkania odbywają się
w Centrum Kultury „Dobre Miejsce”, ul. Dewajtis 3 Warszawa (Las Bielański)
w godz. 19.00-21.30.
Spotkania są biletowane.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Szczegółowe informacje
na stronie www.akademia24.pl