POLECAMY

pomysły na weekendy w Warszawie

jollasolla
napisał/a: jollasolla 2017-12-05 21:58
Hej, macie pomysł, jak ciekawie zagospodarować w weekendy? Może polecicie jakieś ciekawe miejsca w Warszawie, restauracje albo wydarzenia? :)
niebieska1
napisał/a: niebieska1 2018-02-15 13:03
Ja bylam ostatnio w Muzeum wodki. Polecam, warto wykupic opcje degustacji trunkow. Po tej wycieczce calkiem inaczej spojrzalam na kwestie kultury picia w Polsce :)
misskate1
napisał/a: misskate1 2018-02-27 13:47
Ja polecam szczerze cykliczne wydarzenie Praskie Wieczorki Artystyczne (o danym wydarzeniu dostajemy informacje z oficjalnej strony na fejsie) można zjawić się tam w postaci widza, lub w postaci artysty, który będzie mógł zaprezentować swoją twórczość, przez kilka-kilkanaście minut, na cenie. Ja osobiście byłam w roli widza i mogłam usłyszeć przepiękną poezję autorską, cudowne głosy, piosenki...polecam serdecznie :)
Zaciekawiło mnie również wspomniane Muzeum Wódki, dowiedziałam sie, ze mieści się ono w super lokalizacji, obok metra ratusz arsenał, więc wybrałam sie dla funu ze znajomymi, okazało się, że Muzeum Wódki zaciekawiło nas swoją historią, eksponatami, o których bardzo dużo potrafił nam opowiedzieć przewodnik (potężna wiedza, szacunek :) ) We wspomnianym muzeum można zobaczyć również zastawy do wódki, różnego rodzaju kieliszki kryształowe, piersiówki pięknie ozdobione itd nie bedę dużo zdradzać, bo warto przekonać się samemu, my wybraliśmy opcję z przewodnikiem i degustacją :D o której zapomnieliśmy, bo tyle było ciekawych informacji podczas oprowadzania i gdy naglę stanęliśmy przed stołem, na którym leżaly różnee wódki i kieliszki przeznaczone dla nas to było miłe zaskoczenie :)
wiktorynka_90
napisał/a: wiktorynka_90 2018-03-16 09:24
Ja w ten weekend wybieram się do Muzeum Powstania. W poprzedni odwiedziłam Muzeum Wódki i też szczerze polecam. Szczególnie na te mrozy, bo przy opcji z degustacją możesz się rozgrzać ;) No i lokalizacja jest świetna, bo w samym centrum, obok zaraz przystanki, więc jeśli nie masz auta to na te mrozy najlepiej.
wiktorynka_90
napisał/a: wiktorynka_90 2018-05-08 14:44
Może to nie weekend, ale czwartek to taki mały piątek ;) Ktoś wybiera się na Ladies Night w CC 24/04? Był ktoś na tym wydarzeniu? Słyszałam, że rozdają jakieś prezenciki, no i ma być spoko film? Ktoś coś?