podkładka chłodząca

napisał/a: talkative 2010-04-06 16:42
Ostatnio dużo pracuję po nocach na moim laptopie i zazwyczaj biorę go do łóżka i kładę na kolana no i czuję, że zaczyna mi się przegrzewać. Myślicie, że kupno podkładki chłodzącej rozwiąże problem? Bo ostatnio taką znalazłam w ofercie firmy Tracer, kosztuje coś chyba koło 50 zł. Co sądzicie?
napisał/a: pawie_oko 2010-04-07 10:21
Moim zdaniem jest to bardzo dobra inwestycja. czytałam nawet artykuł o tej podkładce tracer i sama się zastanawiałam nad tym czy sobie jej nie kupić.
Moim zdaniem takie podkładki są bardzo dobre nie tylko dla naszych kolan i nóg, ale też dla naszych komputerów. Myślę, że taka podkładka powinna rozwiązać Twój problem, A poza tym koszt takiej podkładki wcale nie jest wysoki więc chyba niewiele tracisz;)
napisał/a: lunatic 2010-04-08 09:29
Mi taka podkładka tracer nie jest raczej potrzebna, bo pracuję na laptopie trzymając go na biurku :),ale myślę,że każdy mężczyzna powinien coś takiego mieć. W końcu o pewne rzeczy trzeba dbać, prawda( bardzo wymowny tytuł artykułu)
napisał/a: bonethugs4life 2010-04-30 09:51
Tracer robi przydatne gadżety. Mojej siostrze laptop nagrzewa się tak bardzo, że tylko kot wytrzymuje w jego otoczeniu. Cena wydaje się być niezbyt wygórowana.
napisał/a: mirkaa3 2010-05-02 20:25
Wynalazek spoko. Nigdy nie chce mi się siedzieć przy biurku z laptopem i kładę się na łóżko, biorę lapka na kolana i cisne. Tylko wiecznie się przegrzewa od spodu, jednego kompa już tak doprowadziłem do śmierci więc teraz podkłądka by się przydała. Nie wiecie ile taki bajer tracera kosztuje?
napisał/a: pawie_oko 2010-05-20 10:56
No wiecie nie koniecznie ta podkładka chłodząca jest przeznaczona dla osób, które pracują z laptopem na kolanach. Bo nie wiem, jak jest u was z laptopami, ale np moja koleżanka ma taki komputer, który strasznie się jej przegrzewa i szybko wyłącza. Więc to chłodzenie chyba w dwie strony działa co nie?? ;) Nie tylko chłodzi nasze nóżki, ale też komputer:)
napisał/a: wiemjakaleniepowiem 2010-05-23 13:22
Ja sobie właśnie niedawno zamówiłem tę podkładkę i powiem wam, że spisuje się naprawdę dobrze. Rzadko pracuję z lapem na kolanach, ale teraz robię wyjątek żeby ją przetestować i jest bardzo komfortowa. To nie tylko dla naszego zdrowia, ale też zdrowia naszych komputerków