pobieraczek.pl

napisał/a: ~SopelLodu88 2011-09-03 11:46
Widze że wielu z Was ma kłopot z serwisem pobieraczek.pl. Postanowiłem rozwiązać ten problem raz na zawsze. Zacznijmy od tematu z roku 2009 jak mozna odstapic od umowy z portalem pobieraczek.pl. Jeżeli forma podpisania umowy pomiedzy usługodawcą a usługobiorcą została zawarta tylko iwyłącznie elektronicznie (brak formy pisemnej wysłanej pod adres konsumenta) macie 3 miesiące na odstąpienie od umowy.

a podstawie przepisów ustawy z dnia 2 marca
2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności
za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, z zachowaniem 3
(trzy) miesięcznego terminu od dnia zawarcia elektronicznej umowy, odstępuje od
zawartej z Eller Service S. C. umowy o świadczenie usług
Usenet.

..................
imię i nazwisko

Ważne tyczy sie to tylko tych z prawdziwymi danymi osobowymi podanymi na portalu pobieraczek.pl! Takie pismo należy wysłac listem poleconym za potwierdzeniem odbioru! Koniecznie należy zachować karteczke z poczty!
Portal pobieracze.pl opiera sie na wyłudzaniu pięniędzy od ludzi którzy nie znaja prawa konsumenckiego, należy postawić sprawe jasno. Jeżeli dostaje się maila z ponagleniem przedsądownym należy zwrócić się do Bióra Konsumenta po bezpłatną porade prawną. Numer tel bezpałatny: 0 800 007707. Sam nie zalogowałem sie tam nigdy ale jako że temat mnie zaciekawił w znacznym stopniu pomoge każdemu chętnemu wyjaśnić zaistniałą sytuację za darmo w jak najszybszym czasie. Nie jestem parwnikiem ale znam dość dobrze prawo konsumenta i bez kłopotów potrafie napisać pismo które pozwoli uwolnić sie od portalu pobieraczek.pl. Jeżeli ktoś chce otrzymać więcej informacji i pomocy prosze pisać na maila: matmis88@gmail.com lub na gg:6094193. Pomagam dlatego że nie należy im płacić ani się ich bać. Próba zastraszenia sądem oraz więzieniem jest jak wiadomo w naszym kraju karalna.
Nie płaćcie im dopóki nie bedzie pewności że można tego ominąć prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Postaram sie pomóc każdemu z Was bo każda sparawa jest inna.

Po przeczytaniu wielu stron forum nie odszukałem osoby która dostała by pisemne wezwanie do wstawiennictwa się do sądu lub egzekucji Komorniczej.
jeżeli ktokolwiek z Was otrzymał dane pismo proszę o napisanie o tym na forum, gdyż może to być punkt zwrotny w całej sprawie.
Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z mojej pomocy.
Z wyrazami szacunku Mateusz.