Pinatmoto - wynajem samochodów ślubnych

napisał/a: Pinatmoto 2009-04-27 13:35
Firma Pinat s.c. zajmuje się wynajmem samochodów ślubnych, zabytkowych i współczesnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli samochodów - wspaniale odrestaurowane auta zabytkowe, stylowe auta sportowe a także wygodne limuzyny. W szczególności z naszej oferty polecamy dwa modele - wspaniałego kabrioleta Volkswgen Karmann Ghia oraz elegancką limuzynę Chrysler 300C. Ponadto w naszej ofercie znajdją się między innymi kultowy, jasnoniebieski Volkswagen Typ 1, popularnie zwany w Polsce "Garbusem", jego młodszy brat Volkswagen New Beetle, stylowy Chrysler PT Cruisera, a także przestronny Chrysler Voyagera, który może pomieścić aż siedem osób. Wszystkie nasze samochody są w nienagannym stanie technicznym i wizualnym. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Dzięki temu każdy może w niej znaleźć odpowiednie auto dla siebie.

Samochody wynajmujemy wraz z kierowcą na ceremonie ślubne oraz na ślubne sesje zdjęciowe. Warunki wynajmu oraz przystrojenie samochodu zawsze dostosowujemy dla każdego klienta indywidualnie.Ceny już od 150 zł/godzina.

Więcej informacji oraz zdjęć naszych aut znajdą Państwo na stronie internetowej firmy www.pinatmoto.pl.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o napisanie do nas maila na adres info@pinatmoto.pl lub o telefon na numer 0 503 175 600.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół firmy Pinat s.c.