NOWY DZIAŁ W PORTALU WE-DWOJE

napisał/a: Belay 2007-11-12 08:45
Forum pęka w szwach, a Portal We-Dwoje.pl cieszy się już ogromną liczbą stałych czytelników - za co bardzo Wam dziękujemy. To dodaje nam sił i wiary, że to co robimy nie idzie na marne. Dzięki Wam, wiemy, że mamy dla kogo się rozwijać! Nie tylko pełne uznania e-maile internautów czy pochlebne słowa z ust znajomych, ale również konstruktywna krytyka motywują nas, do jeszcze bardziej intensywnej pracy na rzecz serwisu.

Przyszedł listopad, dni stały się krótsze, a wieczory smutne i chłodne. Postanowiliśmy stanąć na głowie, żeby uprzyjemnić Wam nieznośną jesień i sprawić, aby przynajmniej spacer po naszym serwisie nie był dla Was smutną koniecznością, a przyjemnie spędzonym czasem.

Dlatego, Drodzy We-Dwojanie – uprzejmie informujemy, iż właśnie oddaliśmy w Wasze ręce całkiem NOWY dział ŚLUB I WESELE. Teraz, szukając informacji na temat organizacji weselnego przyjęcia, nie będą Wam już przeszkadzały wnętrzarskie galerie i artykuły o zdrowiu.

Od dziś, wszystkie teksty związane z tym Wielkim Dniem, będziecie mieli w jednym miejscu. Przyszłe Panny Młode będą miały ślubne obuwie na wyciągnięcie ręki, a planujący się dopiero oświadczyć, ślubną biżuterię w zasięgu wzroku. Teraz nie musicie przemierzać całego portalu w poszukiwaniu odpowiedniego działu.

Przejrzysta forma i jednolita tematyka ułatwią Wam korzystanie z serwisu i pozwolą zaoszczędzić czas, który jako zakochani, możecie spędzić przecież, w całkiem inny sposób.

W nowym, ulepszonym Ślubnym Dziale, całkowita NOWOŚĆ, stworzona z myślą o tych, którzy pragną podzielić się wielką nowiną z innymi. Jeśli chcecie, żeby o Waszej wielkiej miłości oraz planach małżeńskich dowiedział się cały świat – zajrzyjcie do działu ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE i wypełnijcie zamieszczony formularz, do którego dla lepszego zobrazowania Waszego uczucia, dołączcie zdjęcie i… puśćcie to w eter. Znajomi będą Wam tego zazdrościć!

Nie zwlekaj bo szkoda czasu, zajrzyj do działu ślub i wesele, a na pewno tego nie pożałujesz. Gwarantujemy, że długo nie będziesz mógł oderwać oczu od komputera!

Redakcja

Czekamy na Wasze opinie, uwagi, spostrzeżenia i inne
napisał/a: ~gość 2007-11-13 11:04
Bealey
Bardzo dobry pomysł. gratulacje!
Świetna organizacja i przejrzystość tematów
napisał/a: Patrycja1987 2007-11-13 11:12
Belay, ja nie wiem gdzie jest ten dział.Nie umiem znaleźć tych zapowiedzi...
napisał/a: deizy 2007-11-13 16:19
portal bardzo fajny !gratuluje
napisał/a: MonikaLuc 2007-11-13 16:44
milena_21 napisal(a):Belay, ja nie wiem gdzie jest ten dział.Nie umiem znaleźć tych zapowiedzi...

kliknij na czerwone napisy z postu Belay ;) to są linki ;)
napisał/a: kotecek2 2007-12-15 14:03
Szkoda, ze dopiero teraz :(((
napisał/a: czesio33 2007-12-27 21:40
Sam dzial slub i wesele na We-Dwoje.pl jest juz od 1,5 roku ale informacja podana wyzej dotyczyla nowej wersji dzialu ulepszonej pod wieloma wzgledami.
napisał/a: szprycha1 2009-06-09 21:52
Forum jest super popieram a dzial bardzo przydatny gratuluje :)