modelarstwo

napisał/a: elkaewelka 2015-02-20 09:04
czy jest tu ktoś, kto interesuje się modelarstwem?? hobby z tego co widzę ciekawi coraz więcej osób, jestem ciekawa czym dokładnie się zajmujecie?:)
napisał/a: saskia88 2015-03-05 10:17
u mnie jedynie siostry mąż składa. ja chyba nie mam cierpliwości do tego, ale zawsze jestem pełna podziwu dla skończonej pracy :)
napisał/a: modelarz15 2015-08-13 10:23
saskia88 napisal(a):u mnie jedynie siostry mąż składa. ja chyba nie mam cierpliwości do tego, ale zawsze jestem pełna podziwu dla skończonej pracy :)


Sklejanie modeli to super sprawa. U mnie w domu rozwijamy tę pasje razem z dzieckiem. Kupiliśmy synowi także kilka gotowych modeli rc. Jeśli ktoś szuka fajnych zabawek tego typu to polecam ten sklep modelarski. Mają bardzo duży wybór.
napisał/a: anka_fanka 2015-11-22 22:25
Modele do sklejania są bardzo ciekawe, ale dobre na jesienne wieczory. Mojego męża bardziej interesują modele zdalnie sterowane. Kupił sobie fajny samolot rc z takiej pianki i wolny czas spędza z kolegą na polanie. Dla mnie to super, bo wiem, że jest na świeżym powietrzu i nie ma w głowie jakiś głupich pomysłów.
Teraz myślę, żeby mu kupić jakiś nowy samolot, albo dron na gwiazdkę. Ciekawe modele rc ma ten sklep modelarski. Chyba kupię mu na gwiazdkę drona, to będzie mógł polatać sobie też po mieszkaniu. Żeby mi tylko nie pobił żyrandola :)