Mam problem!

napisał/a: JoJo 2008-11-09 20:24
Opowiem historię i zadam pytanie: A więc: Jestem początkującym podrywaczem, mam jedenaście lat i mam swoje sprawy. W mojej klasie podobała mi się jedna dziewczyna, ładna!
Niedawno trzy koleżanki zaczęły szeptać - ona i dwie jej przyjaciółki. Gdy na lekcji muzyki jedna z jej przyjaciółek zaproponowała: może chcesz tutaj usiąść, wiesz o czym dzisiaj zrozmawiałyśmy... (siedziała obok mnie)
Ta dziewczyna (Alicja) kiwnęła głową na nie.
Potem, na obiedzie, gdy siedziałem z nimi przy stoliku, pomyślałem sobie, że to chyba tyczy się mnie! Pogawędziliśmy sobie i dowiedziałem się, że chodzi o to, że ktoś się komuś podoba. No i poszedłem na konsultacje z niemieckiego, by ćwiczyć do certyfikatu. Tam też była poprawiająca sprawdziwn, koleżanka Alicji! No więc, po zajęciach wziąłem ją na bok i pogadałem. W końcu dowiedziałem się że podobam się Alicji! Następnie powiedziałem to jej drugiej przyjaciółce (że wiem, oczywiście), a ona powiedziała to Alicji! Teraz nie wiem jak mam do niej zagadać?
Pomóżcie!
napisał/a: Fragma_88 2008-11-11 15:22
JoJo, Dla początkującego podrywacza to stresujące zapewne:)

Ale nie martw się,od czegoś trzeba zacząć,zabierz Alicję na spacer kup jej coś słodkiego i dziewczyna omdleje - naprawdę:)

Ps.Jak na 11 lat piszesz zaskakująco poprawnie...