POLECAMY

Konkurs "Mój wymarzony makijaż"

napisał/a: Sandra15 , 2008-05-03 11:14
Podkreślam oczy czarnym laynerem oraz kredką.Nakładam cień jasny brąz dzięki któremu widać błękit moich oczu na nim robie kreseczki złotym i srebrnym laynerem który slicznie połyskuje .Efekt znakomity
napisał/a: Sandra15 , 2008-05-03 12:47
Mój wymarzony makijaż a zarazem codzienny zaczynam od podkreślenia oczu czarnym laynerem oraz kredką.Dopiero pużniej na tak przygotowaną bazę nakładam cień jasny brąz dzięki któremu widać błękit moich oczu. Na nim robie kreseczki złotym i srebrnym laynerem który slicznie połyskujeGdy już wytuszuję rzęsy podkręcam je zalotką by zalotnie się prezentowały.
Efekt znakomity.
Oczy są zwierciadłem duszy dlatego dbam by zawsze ślicznie wyglądały.
Ponieważ usta grają w naszym makijarzu główną rolę zawsze przed ich pomalowaniem odrobinę je przypudrowuje.Potem mój błyszczyk się dłużej trzyma.

Paznokcie no cóż codziennie coś innego (-: lubie z nimi eksperymentować a raczej z malowaniem ich :)
Paznokcie to wizytówka naszej kobiecości.
napisał/a: Patipink , 2008-05-03 14:49
móój makijaż ;))
Cleo_80
napisał/a: Cleo_80 , 2008-05-03 15:32
Sandra15 może jestem już przewrażliwiona na punkcie wklejania nie swoich zdjęć w konkursach, więc wprost zapytam (zanim ktoś to zdjęcie i tak znajdzie w sieci) , czy zdjęcie oka (makijaż różowo - niebieski) to Twoje oko ?? Mam wrażenie , że kształt całego oka i kolor tęczówki jest inny niż na pierwszym zdjęciu :confused:
napisał/a: soczek10 , 2008-05-03 16:18
oczy to podstawa jak nogi :)
napisał/a: blueberry5 , 2008-05-03 16:38
Sandra15, mi też się zdaje, że to oko z różowo niebieskim makijażem nie jest twoje. Zupełnie inny kolor oka!!!

rakastan napisal(a):Najbardziej lubię połączenie brązu ze złotem.


Cóż, może jestem przewrażliwiona. Ale... te zdjęcia są jakościowo nieporównywalne z tym, które wkleiłaś na majową randkę http://forum.polki.pl/showthread.php?p=167540#post167540
Nie wspominając już o bardzo pełnych ustach, których nie ma na zdjęciu z majowej randki, jak i innym kształcie brwi na tych zdjęciach. Kolor włosów moim zdaniem też się nie zgadza, ale może jest to wina jakości zdjęcia z randki.
Fajnie by było, jakbyś wkleiła zdjęcie całej twarzy. Zdjęcia są profesjonalne i raczej obrobione, zupełnie inaczej niż w majowej randce.
Makijaż świetny i oryginalny. Ale zdjęcia mało wiarygodne.
Dylana
napisał/a: Dylana , 2008-05-03 17:04
Soczek swietny makijaz ja rowniez preferuje styl emo czarny akcent oczu,fryzurka :D moglabys napisac czego uzywasz do podkreslenia ich???
Dylana
napisał/a: Dylana , 2008-05-03 17:14
Ja troszke standardowo kilka fotek mniej i wiecej artystycznych.
napisał/a: rakastan , 2008-05-03 17:15
Niestety blueberry muszę Ciebie rozczarować, bo zdjecia są jak najbardziej moje. Zaręczam, że na internecie ich nie znajdziesz. Niestety makijaż już zmyłam i nie jestem w stanie wykonać go drugi raz tak samo. Bardzo się cieszę, że nazwałaś moje zdjecia profesjonalnymi, rzeczywiście wyszły bardzo ładnie. Na zdjeciu z majowej randki jestem bez makijażu, więc usta mogą wydawać sie mniejsze. Tutaj zdjęcia były robione w dużym zbliżeniu. Mam aparat SONY DSC-H7, jeżeli klikniesz na zdjecie i prawym przyciskiem myszy wybierzesz: zapisz jako obraz i zapiszesz sobie u siebie np. na pulpicie pokaże się Tobie DSC i jakiś tam numer zdjęcia (oznacza to, że zdjecia zostały zrobione aparatem sony). Chyba trzy z tych zdjęć zostały rzeczywiście obrobione - dodałałam efekt rozbłysku - objawia się to tym, że w jasnych i błyszczących miejscach pojawiają się gwiadzki - jakby rozbłysk. A jeżeli chodzi o porównanie jakości zdjęć to wszystko zależy od doświetlenia.
napisał/a: rakastan , 2008-05-03 17:37
Specjalnie dla blueberry dla porównania zdjęcie przed efektem rozbłysku i po. Jest to zdjecie, które wkleiłam do konkursu przed tzw. przycięciem. Widać na nim moją brodę opartą o stół.
napisał/a: rakastan , 2008-05-03 17:43
Specjalnie dla blueberry. To jedno z nie udanych zdjęć z kawałkiem mojej kuchni w tle i moim nosem.
napisał/a: rakastan , 2008-05-03 17:46
blueberry napisal(a):Sandra15, mi też się zdaje, że to oko z różowo niebieskim makijażem nie jest twoje. Zupełnie inny kolor oka!!!Cóż, może jestem przewrażliwiona. Ale... te zdjęcia są jakościowo nieporównywalne z tym, które wkleiłaś na majową randkę http://forum.polki.pl/showthread.php?p=167540#post167540
Nie wspominając już o bardzo pełnych ustach, których nie ma na zdjęciu z majowej randki, jak i innym kształcie brwi na tych zdjęciach. Kolor włosów moim zdaniem też się nie zgadza, ale może jest to wina jakości zdjęcia z randki.
Fajnie by było, jakbyś wkleiła zdjęcie całej twarzy. Zdjęcia są profesjonalne i raczej obrobione, zupełnie inaczej niż w majowej randce.
Makijaż świetny i oryginalny. Ale zdjęcia mało wiarygodne.


Zdjęcie z randki jest w kolorze sepii, więc nie ma co porównywać kolorów.