POLECAMY

Konkurs "Mój wymarzony makijaż"

Redakcja
napisał/a: Redakcja , 2008-04-30 09:15
Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Co najbardziej lubisz podkreślać makijażem? Oczy, usta, a może paznokcie? Zrób zdjęcie swoich oczu, ust lub paznokci umalowanych w twój ulubiony sposób i wklej je na forum polki.pl.

Do wygrania zestawy kosmetyków do makijażu firmy Hean!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Mój wymarzony makijaż" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 30 kwietnia do 14 maja 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 14 maja i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 28 maja 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

www.hean.pl

UWAGA! Zakończyliśmy konkurs "Mój wymarzony makijaż". Oto laureatki:

1. Maja02
2. Basia8212
3. lale3ka
4. monika111
5. Katalina
6. zicus
7. Fraggy
8. PAMPEMUSE
9. rakastan
10. gwiazdereczka
11. anastazja98
12. jolunia559
13. milenka65
14. elvira
15. kiciuniaaa

Serdecznie gratulujemy!

Redakcja przestrzega przed zamieszczaniem nie swoich prac w konkursach - to niezgodne z prawem!!!
Dziękujemy użytkowniczkom za czujność i zgłaszanie przypadków plagiatu.
napisał/a: kasiulek183 , 2008-04-30 09:48
Ja zdecydowanie lubię podkreślać swoje oczy ciemną kredką oraz czarnym tuszem:)
napisał/a: MJane , 2008-04-30 09:57
Raczej nie maluję się na co dzień. Lubię naturalność. Ale na specjalne wyjścia moje usta też potrzebują czegoś specjalnego. Czerwień. Głęboka. Mocna. Diabelska. Uwodzi i kusi. Dodaje seksapilu. Uwielbiam ją... i mężczyźni także...

(dawno temu nawet moje usta zasłużyły na specjalną sesję - stąd zdjęcie :) )
Cleo_80
napisał/a: Cleo_80 , 2008-04-30 10:18
Najbardziej lubię malować oczy. Uwielbiam eksperymentować z kolorami. Nie mogłam się zdecydować , który makijaż pokazać, więc wklejam kilka :)
napisał/a: bbabby , 2008-04-30 10:24
Ja najbardziej lubię malować paznokcie. To jest moje hobby ;)
Nie mogłam się zdecydować jaki wkleić więc postanowiłam pokazać moje ostatnie cztery wzorki.Teraz tak wyglądają moje pazurki :))

napisał/a: ~Agnese , 2008-04-30 10:49
Uwielbiam malować sobie oczy i usta. Szczególnie na wieczór. Uwielbiam fantazyjne kolory oraz klasyczny ciemny makijaż. Mam szczęście, że natura obdarowała mnie dość dużymi oczami, więc mogę zaszaleć malując się.
Malując mocno oczy, usta podkreślam tylko delikatnym, jasnoróżowym, bądź jasnoczerwonym błyszczykiem. Kiedy stawiam na ciemne, czerwone lub ciemnoróżowe, zmysłowe usta, maluje sobie oczy delikatnie, cieniami w naturalnej tonacji, np. brąz i beż.
Wychodząc na imprezę, najbardziej jednak lubię podkreślić oczy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Makijaż ust, kiedy dużo jem i piję, nie trzyma się zbyt długo i co chwilę trzeba go poprawiać. Natomiast dobrze wykonany makijaż oczu, wytrzyma całą noc, bez poprawek.
Oto mój ulubiony makijaż - zmysłowy smokey eyes i usta pomalowane jasnoróżowym błyszczykiem.
mimka21
napisał/a: mimka21 , 2008-04-30 13:41
Najbardziej lubie malowac usta, stają sie wtedy bardzo zmysłowe idealne do całowania, a czerwony kolor szminki jeszcze bardziej zacheca do całowania :D
napisał/a: blueberry5 , 2008-04-30 14:31
Ludzie, ale dodawajcie zdjęcia SWOICH oczu, ust czy tam paznokci, a nie ściągacie obrobione fotki z internetu ;/ Przestrzegajcie regulaminu i nie łamcie praw autorskich http://www.obrazki.info/zoom_image.php?sort=id&start=22&limit=1&kategoria=19&album=&fraza=
Cleo_80
napisał/a: Cleo_80 , 2008-04-30 14:33
blueberry napisal(a):Ludzie, ale dodawajcie zdjęcia SWOICH oczu, ust czy tam paznokci, a nie ściągacie obrobione fotki z internetu ;/ Przestrzegajcie regulaminu i nie łamcie praw autorskich http://www.obrazki.info/zoom_image.php?sort=id&start=22&limit=1&kategoria=19&album=&fraza=


Właśnie miałam to napisać :) Co konkurs to jakaś oszustka się znajdzie. Szkoda słów.
napisał/a: peterro , 2008-04-30 14:45
W tym konkursie niełatwo będzie udowodnić komuś, że wkleił nieswoje fotki, na stronach internetowych pełno jest fotek z gotowymi makijażami, czy pazurkami. Nie sztuką jest je załaczyć jako swoje. Proponuję aby pokazywać dwie fotki, jedna całej twarzy/ sylwetki, druga wybranego elementu, czyli, paznokci, ust, oczu. Tak aby łatwo można było dociec,że zamieszczony makijaż należy do autorki postu.
napisał/a: ~marielu , 2008-04-30 14:49
Makijaż tak ale tylko dla podkreślenia urody bądź zatuszowania zmęczenia...
Stawiam na usta i oczy - potrafią wiele wyrazić i przyciągnąć uwagę ;)
PS. oczy, usta , paznokcie - własne osobiste , synek również :D
Idealny makijaż to taki który pasuje do "właścicielki" delikatny czy też mocny stonowany czy tez agresywny - nieistotne - ważne by podkreślał urodę a nie stanowił dzieła samego w sobie ....