Fake Bake - Bezpieczne Opalanie Bez Słońca

napisał/a: Fake Bake 2009-05-19 18:21
Diamond Beauty 4 Life to wyłączny przedstawiciel Fake Bake w Polsce, światowej i najwyższej klasy firmy oferującej kosmetyki zapewniające opalanie bez słońca. W naszej ofercie klienci mogą odnaleźć różnorodne kosmetyki do opalania dostosowywane do rodzaju skóry i karnacji. Podstawowe założenia to troska o skórę i jej piękno. Opalanie bez słońca z wykorzystaniem produktów Fake Bake jest lekkie, łatwe i przyjemne.

Media słusznie nagłaśniają problem niebezpieczeństwa związany z opalaniem się w solariach i na słońcu. Poziom zachorowalności na raka skóry wciąż jest wysoki, dlatego wspaniale jest móc prezentować piękną opaleniznę uzyskaną w najnowocześniejszy sposób z którą promienie słoneczne nie miały nic wspólnego. Takie są nasze produkty, zatem nic dziwnego, że nawet największe gwiazdy używają kosmetyków Fake Bake.
Do wielu nagród uzyskanych przez Fake Bake na przestrzeni lat w marcu 2009 zajeliśmy pierwsze miejsce na corocznym rozdaniu nagród w Wielkiej Brytani. W tym roku firma została nagrodzona w kategorii najlepsze produkty i wyposażenie w opalaniu (Tanning Product/Equipment Supplier of the Year).