Co sądzicie o modelingu i tego typu zawód?

Dylana
napisał/a: Dylana 2008-07-04 15:56
Młode kobiety pragną czuć się piękne, dowartościowane, niezależne i czuć się dumne ze swojego wyglądu. Patrząc na modeling z szerszej perspektywy wiadome jest że kobiet starsze, dojrzałe, mniej zgrabne również mają w dzisiejszych czasach możliwość robienia kariery w tym zawodzie. A może marzy Ci się jednorazowy sukces np. sesji do gazety, na okładkę czasopisma, do kalendarza lub reklamy. W dzisiejszych czasach każda z nas ma szanse żeby zaistnieć trzeba potrafić się pokazać i zaoferować to coś szczególnego. Zapraszam wszystkie kobiety starsze, młodsze, pewne siebie i te nieśmiałe do odwiedzenia strony [reklama usunięta] gdzie pod bacznym okiem profesjonalistów możecie wypłynąć dalej poza własne horyzonty 
Dwukrotnie otrzymałam propozycje wystąpienia w reklamie (nawet w kilku gdyby dobrze poszło) ale nie zgodziłam się. Teraz sama nie wiem dlaczego, dlatego warto inwestować w siebie póki czas na to pozwala pozdrawiam


Macie jakieś doświadczenia? A moze sa wsrod nas osoby ktore miały juz za soba pierwsza sesje? Udany zarobek? Moglyby sie pochwalic wsrod nas swoimi osiagnieciami :)

Zapraszam do dyskusji
napisał/a: CathySpires 2010-02-20 19:24
No cóż... nie każdy urodził się żeby myśleć.
napisał/a: KarolciaK 2010-02-20 20:59
CathySpires, mysle,ze ten komentarz jest nie na miejscu, nie sadze,zeby modelki byly niemyslace mam kolezanke,znam osobe,ktora zajmuje sie modelingiem,tzn. normalnie pracuje i dorabia sobie jako modelka i jest bardzo inteligentna osoba,wiec daruj sobie takie komentarze
napisał/a: CathySpires 2010-02-21 09:54
Sądzę że komentarz jest BARDZO na miejscu.
Mówiąc, że ktoś nie urodził się żeby myśleć, nie mam na myśli tego że Twoja koleżanka jest głupia, tępa itp.
Tu chodzi o pewien podział. Są ludzie inteligentni, ale dobrzy i prości wykonujący normalne zawody i żyjący z dnia na dzień, ale są także inni ludzie, myślący logocentrycznie, w pewnym sensie... równaniami którzy urodzili się żeby robić inne rzeczy, myśleć w inny, wyższy sposób.
napisał/a: sorrow 2010-02-21 10:25
Twój komentarz był o tyle nie na miejscu, że był po prostu nie na temat. Autorka nie prosiła o ocenę jej (ani nikogo innego) zdolności intelektualnych. Przyszła tu z konkretną sprawą, a doczekała się (po półtora roku!) jedynie zupełnie nie potrzebnego i dobiegającego od tematu pseudo zdania. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie dla każdego to oczywiste, ale cóż... sama powiedziałaś... są tacy i inni ludzie.
napisał/a: KarolciaK 2010-02-21 10:59
sorrow, podpisuje sie pod Twoja wpowiedzia,nic dodac nic ujac
-
napisał/a: - 2010-02-26 16:17
Ja pracowałam jako fotomodelka, zdjęcia były na rynek francuski, bardzo profesjonalna załoga. Swojego czasu miałam zdjęcia sukien ślubnych lub zdjęcia sezonowe (wiosna, lato, jesień, zima) Niestety musiałam zrezygnować ze względu na zagrożoną ciążę. Praca była prosta (przecież to tylko pozowanie) ale bardzo męcząca i często było tak, że pracowałam od rana do wieczora i czasami jeszcze na noc się zostawało jak już było mało czasu do końca terminu.
Każda dziewczyna, która ma predyspozycje do pozowania, lubi to i wie, ze podoła zadaniom ma szanse spróbować. Wiadomo, ze nie wyjdzie od razu na najwyższe poziomy ale od czegoś trzeba zacząć. Np można umówić się na sesję TFP czyli zdjęcia za pozowanie i pozowanie za zdjęcia. Myślę, ze to dobry sposób na przygodę z fotomodelingiem.
napisał/a: CathySpires 2010-02-26 18:17
diablica_19 napisal(a):Praca była prosta (przecież to tylko pozowanie)


and that explains a lot.
nic dodać, nic ująć.
napisał/a: dark_salve 2010-02-28 14:06
diablica_19 napisal(a):Np można umówić się na sesję TFP czyli zdjęcia za pozowanie i pozowanie za zdjęcia. Myślę, ze to dobry sposób na przygodę z fotomodelingiem.


właśnie tak:
http://darksalve.maxmodels.pl