Wieczór sowich piosenek

Czy to możliwe - Kraków w centrum Warszawy? Owszem - krakowski bard Grzegorz Turnau zaśpiewa dla warszawiaków.
/ 19.09.2006 13:08
grzegorz1.jpgRecital „Sowich Piosenek” to autorski wieczór Grzegorza Turnua, ciągle młodego artysty z dwudziestoletnim już stażem koncertowym i bogatą dyskografią.
Grzegorz nigdy nie uciekał w występy solistyczne, ale jako wirtuoz fortepianu udowodnił, że z własnym akompaniamentem może nadać swoim piosenkom bardzo intymny, kameralny wymiar. Lubi występować w duetach, co udowodnił chociażby z towarzyszącymi mu: Anna Marią Jopek, Dorotą Miśkiewicz czy Andrzejem Sikorowskim z którym stworzył recital „Pasjans na Dwóch”.
Wieczór swoich piosenek jest zupełnie nową propozycją artysty. Grzegorzowi towarzyszy bardzo przez niego ceniony gitarzysta Jacek Królik.

Turnau na pewno wykona wiele utworów, których zazwyczaj nie wykonuje, gdy występuje z zespołem. Sięgnie choćby do ballad, może standardów światowej muzyki w oryginalnym angielskim brzmieniu, które wykonuje w sposób zachwycający. Koncert o charakterze kameralnym zaspokoi nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

13 września 2006, godz. 19.00, Teatr Bajka, ul. Marszałkowska 138
grzegorz.gif
Bilety:
Kasy Teatru Bajka,
U Rolanda – DH Sezam,
Bileteria Rondo, EMPiK
Oraz w Internecie: www.eventim.pl www.eBilet.pl

Konkurs! Konkurs! Konkurs!
Dla naszych Internautów mamy 7 egzemplarzy płyty "11:11" (czternaście utworów skomponowanych przez artystę zarówno do tekstów własnych, jak i do tekstów Leszka A. Moczulskiego, Zbigniewa Herberta i Michała Rusinka. Wśród specjalnych gości pojawiają się Anna Maria Jopek i Dorota Miśkiewicz).
sowich.jpg
Aby wygrać płytę, trzeba odpowiedzieć na pytanie:

Ile płyt nagrał Grzegorz Turnau?

Prawidłowa odpowiedź: Grzegorz Turnau nagrał 11 solowych płyt.
Płyty otrzymują:
1. Aleksandra  Kowalczewska, Konin
2. Przemysław Poliszewski, Zielona Góra
3. Barbara Baranowska, Łomża
4.Janina Olejnicka, Gdańsk
5. Dorota Spyra, Sosnowiec
6. Urszula Gałko, Warszawa
7. Anita Pietrzyk, Kielce

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.