The Magic Of Motown Warszawa fot. Fotolia

The Magic Of Motown Warszawa

Z okazji Walentynek, po raz pierwszy w historii, odwiedzi Polskę grupa amerykańskich artystów tworzących oryginalne widowisko muzyczne!
20.01.2014 15:56
The Magic Of Motown Warszawa fot. Fotolia
W piątek 14 lutego 2014 w Sali Kongresowej usłyszymy największe przeboje 
o miłości Stevie Wondera, Diany Ross & Supremes, Michaela Jacksona 
& Jackson 5, Lionela Richie i wielu innych. Hasło naczelne warszawskiej edycji tego wyjątkowego walentynkowego widowiska to Love & Soul. 

W ciągu ostatnich kilku lat, co roku 14 lutego w Sali Kongresowej, odbywały się cieszące się dużym zainteresowaniem publiczności, podobne walentynkowe widowiska muzyczne. Tym razem organizatorzy corocznych koncertów Walentynkowych w Sali Kongresowej, po raz pierwszy zakontraktowali widowisko zza oceanu, ze Stanów Zjednoczonych. The Magic of Motown to uznane na całym świecie amerykańskie widowisko na najwyższym międzynarodowym poziomie. Takie, oraz podobne, widowiska to doskonały i przystępny sposób na poznanie lub przypomnienie wybitnego repertuaru wielkich sław muzyki. Na podróż w czasie. 

Wybierając się na tego typu widowisko możemy być pewni, że spotka nas oryginalna i porywająca choreografia, bajeczne kostiumy 
i autentyczny klimat muzyki prosto z Detroit. Podczas tego stworzonego w USA widowiska, zabrzmi w Warszawie blisko 40 niezapomnianych hitów w wykonaniu międzynarodowego zespołu doskonałych artystów perfekcyjnie i z autentyzmem ukazujących wielkie legendy związane z Motown, jedną z najsłynniejszych wytwórni płytowych świata.  Początek koncertu 14 lutego 2014 roku w Sali Kongresowej o godz. 20.00. Bilety w cenie od 60 zł do 250 zł (VIP) dostępne są 
w sprzedaży ogólnopolskiej, a także w kasie biletowej Sali Kongresowej, kasie Eventim, salonach Empik oraz w sieci sklepów Media Markt i Saturn.