Nowa płyta Aerosmith fot. serwis prasowy

Nowa płyta Aerosmith Music From Another Dimension

Legendarny zespół Aerosmith wyda nowy, 15-sty album studyjny „Music From Another Dimension!”
/ 29.10.2012 09:22
Nowa płyta Aerosmith fot. serwis prasowy

Prawie dekadę czekaliśmy, aż znowu dadzą o sobie znać. W miedzy czasie losy ich powrotu ważyły się niebezpiecznie i niewiele brakowało, abyśmy nigdy nie zagrali już razem. Ale wracają i nikt nie ma wątpliwości, że to jeden z najważniejszych comebacków tego roku. Aerosmith – legenda rocka działająca w niezmienionym składzie od ponad 4 dekad na początku listopada wyda nowy, 15-sty album studyjny „Music From Another Dimension!”.

Z krążka znane są już utwory ‘Legendary Child’, ‘Lover Alot’ oraz ballada ‘What Could Have Been Love’, do której teledysk właśnie zadebiutował w sieci (można go zobaczyć TUTAJ) . Zespół zapowiada, że płyta będzie nawiązywać brzmieniem do początków Aerosmith, ale będzie też bardzo nowoczesna. Wśród gości na płycie usłyszymy m.in. Carrie Underwood i Johnyy’ego Deppa.

Warto dodać, że polscy fani mają z tej okazji powód do dumy – Polska jest jednym z 2 krajów europejskich w których dostępna będzie specjalna edycja płyty „Music From Another Dimension!” z dodatkowym utworem „Shakey Ground” (wersję z tą piosenką nabyć będzie można tylko w sieci Empik i na stronie empik.com). Album ukaże się także w wersjach specjalnych – na 2 płytach winylowych i w wersji 2CD+DVD (3 dodatkowe utwory, 4 klipy koncertowe i wywiady z członkami zespołu).

Tagi: CD