Juan Carlos Cano fot. The Voice Of Poland/YouTube

Juan Carlos Cano

Meksykański rockowy ogień!
Joanna Szczepaniak / 30.04.2014 15:00
Juan Carlos Cano fot. The Voice Of Poland/YouTube
Juan Carlos Cano jest wokalistą, autorem tekstów i perkusistą w zespole Enclose. Pochodzi z Meksyku, z Polską jest związany od 2004 roku. Na stałe zamieszkał tu w 2013 roku. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 8 lat jako wokalista meksykańskiego zespołu ludowego. Nim ukończył 10 lat mógł się już pochwalić kilkoma nagrodami oraz wyróżnieniami w konkursach muzycznych. Samouk muzyczny. Ambitny, skromny, zawsze dąży do realizacji swoich celów. Na scenie daje z siebie wszystko.

Juan Carlos Cano - bio

Zafascynowany muzyką rockową szybko uświadomił sobie, że jest ona tym, czym chce się w życiu zajmować. W wieku 17 lat założył swój pierwszy zespół rockowy. Polskiej publiczności dał się poznać po raz pierwszy jako wokalista, a zarazem perkusista formacji DXTR, z którą nagrał dwa albumy. 

Od 2012 roku występuje w międzynarodowym składzie z hard rockowym zespołem Enclose, którego jest założycielem. Juan Carlos Cano ma już na swoim koncie występy przed kilkudziesięciotysięczną publicznością, dzieląc scenę z zespołami takimi jak Toto, Yes i Asia, jak również polskimi grupami m.in. Lady Pank, Myslovitz, Dżem czy Acid Drinkers.

na podstawie informacji ze strony voice.tvp.pl

Więcej newsów o "The Voice Of Poland":