Najsłabsza para przejdzie do następnego odcinka, a wszystko za sprawą dramatycznej decyzji Artura Barcisia, który z powodu bolesnej kontuzji musiał zrezygnować z dalszych popisów tanecznych.
Wzruszony "Norek" i jego partnerka ze łzami w oczach podziękowali wszystkim, którzy ich dopingowali.
Najsłabsza para przejdzie do następnego odcinka, a wszystko za sprawą dramatycznej decyzji Artura Barcisia, który z powodu bolesnej kontuzji musiał zrezygnować z dalszych popisów tanecznych. Wzruszony "Norek" i jego partnerka ze łzami w oczach podziękowali wszystkim, którzy ich dopingowali.
mwmedia
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.