Sebasstian Skalski fot. materiały prasowe

"Moje muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic…" - premiera książki Sebasstiana Skalskiego

Poznaj niezwykłą historię znanego fotografika i jego Muz.
/ 20.10.2016 16:23
Sebasstian Skalski fot. materiały prasowe
Co łączy Jolantę Kwaśniewską, Justynę Steczkowską, Krystynę Jandę i Magde Gessler? Wystarczy sięgnąć po ksiażkę "Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic..." Sebasstiana Skalskiego, aby się tego dowiedzieć. Znany fotografik, który od 25 lat portretuje osobowości telewizji, sceny, filmu, teatru, sztuki i biznesu z okazji swojego jubileuszu wydaje książkę. Niech jednak nikogo nie zwiedzie okładka, bo oprócz prezentacji swoich znakomitych fotografii, autor opowiada także nieznane anegdoty oraz historie ze swojego życia i z życia gwiazd, które uwieczniał. Książka ukazała się 12 października nakładem Edipresse Książki.
 

Portrety piękna

"Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic..." to książka, w której Sebasstian Skalski prezentuje utalentowane i wyjątkowe kobiety, które sfotografował przez 25 lat pracy artystycznej. 50 wyjątkowych kobiet XXI wieku staje przed obiektywem fotografa oddając swoje piękno w jego ręce. Artysta wiedział jak to wykorzystać i stworzyć przejmujące i zachwycające portrety, nie przypadkowo nazwano go przecież "Almodóvarem fotografii". W książce, którą przygotował postanawia podzielić się ze swoim odbiorcą niezwykłymi fotografiami, przy okazji odkrywając również nieznane dotąd oblicza swoich Muz. A ma o czym opowiadać, bo to przecież kobietom poświęcił najwięcej swoich wystaw, książek, albumów, piosenek i płyt.
 
 
Uroczysta premiera książki Sebasstiana Skalskiego "Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic..." odbyła się 17 października. Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć w naszej galerii.