Książki erotyczne - literatura kobieca

Spóźniona kochanka fot. serwis prasowy
Inspirujący zapis seksualnych przygód dojrzałej kobiety, który dowodzi, że na ważne życiowe zmiany nigdy nie jest za późno
21.03.2013 13:48
Spóźniona kochanka fot. serwis prasowy
Jane Juska, inteligentna i energiczna rozwódka o dość staroświeckich upodobaniach, zamieszcza w gazecie ogłoszenie następującej treści: „Zanim w marcu skończę 67 lat, chciałabym nacieszyć się seksem z mężczyzną, który mi się spodoba”. Ku jej zaskoczeniu anons spotkał się z olbrzymim odzewem. Do tego stopnia, że Juska musi wziąć urlop, by znaleźć czas na spotkania z piszącymi do niej mężczyznami.

Tak powstała zabawna i zadziwiająco szczera książka o seksualnych perypetiach dojrzałej kobiety. Książka o tym, że na ważne życiowe zmiany nigdy nie jest za późno.
Wzruszająca i mądra książka, która w urzekający sposób dowodzi, że życie seksualne kobiety nie kończy się w jej 39-te, 49-te ani 59-te urodziny...

Cathi Hanauer, editor of The Bitch in the House
Wzruszająca i mądra książka, która w urzekający sposób dowodzi, że życie seksualne kobiety nie kończy się w jej 39-te, 49-te ani 59-te urodziny... A przy tym świetna, wciągająca lektura”.
Cathi Hanauer, editor of The Bitch in the House
„Poruszająca opowieść o kobiecie, która nie załapała się na baby-boom, a menopauzę ma już za sobą. Manifest pokolenia odkrywającego swoje libido. Górnolotna idea, ale na szczęście jakże seksowna i figlarna w wykonaniu.

Daily Telegraph
Jane Juska – ur. 1993, amerykańska autorka i nauczycielka. Na podstawie jej książki „Erotyczna wiercipięta” powstała sztuka teatralna, która miała swoją premierę w San Francisco w 2010 roku.