Książka "My i cala reszta" Bridget Asher, cena fot. Fotolia

Książka "My i cała reszta" już w sprzedaży

Dowiedz się więcej!
23.03.2016 08:52
Książka "My i cala reszta" Bridget Asher, cena fot. Fotolia

W marcu ukazała się powieść "My i cała reszta" autorstwa Bridget Asher. Jest to zabawna lektura o skomplikowanych rodzinnych relacjach i skrywanych przez lata tajemnicach. Idealna na nadchodzące cieplejsze dni!

Ujmująca... tętniąca życiem komediowa powieść o szpiegu, zadziornych kobietach i  atrakcyjnych typkach którzy je kochali.

- People

O książce "My i cała reszta"

Esme, Liv i Ru wychowały się bez ojca. Ich ekscentryczna matka twierdziła, że był agentem służb specjalnych i przez lata nie mógł się ujawnić. Dzieciństwo bez uczuć miało wpływ na dalsze życie  sióstr przeżywających zawody miłosne, nieudane małżeństwa, ucieczki w alkohol i narkotyki.
Po latach siostry spotykają się w rodzinnej posiadłości, by pomóc matce uporządkować dom po przejściu huraganu. Okazuje się, że czeka ich jeszcze jedno emocjonalne tornado. Z przypadkowo znalezionych listów ojca wynika, że wcale nie zniknął z ich życia. Wręcz przeciwnie, cały czas w nie ingerował. Nadeszła pora, by poznać wszystkie sekrety, wybaczyć albo ukarać.    

O Bridget Asher

Birdget Asher to amerykańska autorka poczytnych powieści obyczajowych. W Polsce ukazały się ciepło przyjęte przez czytelniczki 3 pozycje: "Kwiaty od Artiego", "Prowansalski balsam na złamane serca" oraz "Pożyczona miłość".


Tekst na podstawie matereiałów prasowych HarperCollins

Zobacz:

Ciekawe premiery filmowe na marzec Ta książka pomoże wszystkim zagubionym