Jillian Westfield wyszła za mąż fot. Wydawnictwo Otwarte

"Jillian Westfield wyszła za mąż"

Znakomita, wciągająca powieść poruszająca takie problemy, jak życie w związku, macierzyństwo i przyjaźń. Możesz wygrać książkę "Jillian Westfield wyszła za mąż".
/ 14.03.2012 14:55
Jillian Westfield wyszła za mąż fot. Wydawnictwo Otwarte
Trzydziestoletnia Jillian Westfield wiedzie życie wzorowej pani domu. Ma śliczną córeczkę, kochającego i zapracowanego męża i dom w eleganckiej dzielnicy. Jednak w głębi duszy wciąż snuje fantazje: co by było gdyby? Gdyby nie poślubiła Henry’ego? Gdyby nie rzuciła kariery? Gdyby nie zerwała z Jacksonem?
Pewnego ranka Jillian odkrywa, że cofnęła się w czasie o siedem lat. Jest niezamężna, pracuje w nowojorskiej agencji reklamowej i wciąż jest z Jacksonem…
Jak Jillian wykorzysta drugą szansę? Czy zmieni swoje życie?

Znakomita, wciągająca powieść poruszająca takie problemy, jak życie w związku, macierzyństwo i przyjaźń. Świetny prezent dla każdej kobiety!

Prawa do książki sprzedano do wielu krajów, między innymi do Francji, Niemiec, Hiszpanii, Słowacji, Australii.

O autorce:
Allison Winn
Scotch to amerykańska autorka bestsellerów i felietonistka kobiecych magazynów, między innymi „Glamour”, „InStyle” i „Shape”. Udziela także rad początkującym pisarzom na swoim blogu Ask Allison. Mieszka w Nowym Jorku z mężem, dziećmi i psem Pedro.Zadanie konkursowe:
Napisz nam, co byś zmieniła w swoim życiu, gdybyś cofnęła się o siedem lat, jak bohaterka książki "Jillian Westfield wyszła za mąż". Swoją wypowiedź zamieść jako post na forum.

Do wygrania 5 książek "Jillian Westfield wyszła za mąż"