Rok dobrych myśli fot. Edipresse Książki

Beata Pawlikowska poleca. Czerp mądrość i motywację przez 365 dni!

Przełom roku to czas podsumowań i planów na kolejny rok. Sprawdzamy co nam się udało osiągnąć, jakie poczyniliśmy postępy, co poszło nie tak. Co nam może pomóc w planach i porządkowaniu celów i marzeń? Oto propozycje, które przygotowała dla Was Beata Pawlikowska
/ 16.11.2018 15:39
Rok dobrych myśli fot. Edipresse Książki

Beata Pawlikowska od lat propaguje zdrowy styl życia i pomaga w zachowaniu pozytywnego stosunku do otaczającego nas świata. Jej publikacje niezmiennie skłaniają do refleksji i pozwalają zachwycać się zwyczajną codziennością, której często nie doceniamy. Kalendarze z sentencjami i refleksjami czy też Kurs pozytywnego myślenia pomagają wielu czytelnikom odnaleźć siebie i zatrzymać się w codziennym biegu. Na rok 2019 Beata Pawlikowska przygotowała nowe propozycję, dzięki którym jej wiedza i pozytywna energia będą towarzyszyły nam każdego dnia.

Kalendarz 2019 Rok dobrych myśli

Nowy Rok! Pełen cudownych niespodzianek,
nieoczekiwanych zdarzeń, sposobności uczenia się̨ prawdy o sobie, nowych ludzi, przygód, podróży i mądrości! Cieszę się i uśmiecham się do wszystkiego, co może się zdarzyć.

Po takiej deklaracji nic nie może pójść źle. W książce – kalendarzu Beaty Pawlikowskiej każdy dzień zyskuje swoją niepowtarzalną nazwę i niesie ze sobą sentencję, która motywuje do działania, podbudowuje, dodaje otuchy.

Kalendarz językowy 2019 do nauki języka angielskiego

Tym razem pod hasłem: Ucz się angielskiego z Indianami Wielkich Prerii Ameryki Północnej.

Beata Pawlikowska przygotowała ulubione powiedzenia różnych plemion indiańskich. Sentencje skłaniają do refleksji i zachęcają do odkrywania piękna świata i do szacunku dla Ziemi. Wpisy są w dwóch językach, przy czym zapis wymowy słów angielskich autorka tradycyjnie uprościła stosując zapis „dosłowny”, bez oficjalnych znaków transkrypcji, co znacznie ułatwia naukę.

Kalendarz ścienny – Rok dobrych myśli

Rok dobrych myśli – tym razem do powieszenia na ścianę! Kolorowe autorskie rysunki, pozytywne cytaty, żółte kartki i dużo dobrej energii na dwanaście miesięcy fantastycznego nowego roku.

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)