O tym jest głośno: "186 szwów", czyli wzruszająca opowieść o odwadze i cierpieniu i miłości

Zobacz!
O tym jest głośno: "186 szwów", czyli wzruszająca opowieść o odwadze i cierpieniu i miłości fot. Fotolia

Są książki, które wzruszają do łez i poruszają najwrażliwsze rejony duszy. Do takich należy "186 szwów". Premiera już 2 marca 2016 roku.

O książce "186 szwów"

Matka. Czeczenka. Muzułmanka. Droga z Czeczenii do Polski. Kobieta o przepięknych niebieskich oczach. Czeczenka. Muzułmanka. Matka. Czworo dzieci. Wojna. 186 szwów to wzruszająca opowieść o macierzyństwie, miłości, odwadze, strachu i cierpieniu. Opowieść o kaukaskiej gościnności, rodzinnych więzach, samotnych zmaganiach, walce o życie, czeczeńskim honorze, złotym sercu i nadludzkim bólu. Opowieść o poszukiwaniu spokoju, dobra, bezpieczeństwa i ciepła. Opowieść o siostrzanej relacji dwóch kobiet, które różni niemal wszystko – pochodzenie, poglądy, wychowanie, język, kultura, religia, a łączy samotne macierzyństwo i życie naznaczone chorobą. Mogłyby nigdy się nie spotkać. Mogłyby nawet nie wiedzieć o swoim istnieniu. Jednak los chciał inaczej.

Jak do tego doszło? Co ją tu przywiodło? Jaka była jej droga? Jak powstało jej 186 szwów? Czy wojna się już dla niej skończyła? Co dalej? Ta historia pozwala docenić życie, odnaleźć piękno i dobro, ułożyć od nowa własne priorytety i wyraźnie zobaczyć to, co naprawdę ważne. Zargan znaczy „biegnąca”, Anna – „pełna łaski”. Dwie kobiety, prawdziwe emocje i siódemka dzieci. Ta opowieść musiała powstać! 186 szwów – poruszająca opowieść pełna życia.

Szukajcie w dobrych księgarniach internetowych i zaglądajcie na profil na facebooku, by być na bieżąco z informacjami dotyczącej tej, jak i wielu innych ciekawych pozycji!

Dzięki Fundacji Przyjaciółka zostało otwarte subkonto na które można wpłacać pieniądze
dla Zargan:

Fundacja Przyjaciółka, ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa, mBank, PL72 1140 1010 0000 5494
1000 1001, z dopiskiem "pomoc dla Zargan"

Tekst na podstawie materiałów prasowych

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)