5 rzeczy niezbędnych podczas spotkania z przyjaciółkami

Coś byście dodały do listy?
kobiety na kawie fot. Fotolia

Nie uważasz, że życie bez przyjaźni byłoby strasznie puste? Z przyjaciółkami dzielimy nasze pasje, sekrety i problemy. Potrafimy od nich przyjąć krytykę i często się wspólnie zmotywować. A co najlepsze, dzięki nim, możemy pozwolić sobie na prawdziwy relaks, gadając o głupotach. Sprawdź nasz niezbędnik na kobiece spotkania. Zobacz, co o przyjaźni mówią dziewczyny z serialu Dziewczyny 3.0.

Wszystkie odcinki i ciekawostki na temat serialu Dziewczyny 3.0 znajdziesz tylko u nas

Napoje, nie tylko te z bąbelkami 

Kochamy wino. Czerwone, białe, a nawet różowe. Kiedy zapraszasz przyjaciółki do siebie masz okazję na relaksującą lampkę ulubionego trunku w doborowym towarzystwie, prawda? W wersji bezalkoholowej świetnie sprawdzi się pyszna kawa, najlepiej rozpuszczalna, którą szybko zrobisz i nie będziesz musiała na długo odchodzić od dziewczyn.

Wrzuć na luz 

Bieliznę modelująco-duszącą zostaw w domu. Sukienki, szpilki i ołówkowe spódnice również. Na spotkanie z kumpelami nałóż coś wygodnego, może być nawet casualowy dres, czemu nie!

Kuchnia niewymagająca

Tiramisu, szarlotka a może sernik na zimno? Pozwól sobie na małe co nieco! Jeżeli nie jesteś fanką słodkości (jest to co najmniej dziwne) przygotuj deskę serów i oliwki. Rozmowa od razu będzie smaczniejsza ;)

Muzyczny podkład

Jazzowa muzyka w tle pozwoli wam na totalny relaks. Jeżeli jednak we wspólnym gronie nie szukacie odpoczynku, możesz zapuścić szalone przeboje z młodzieńczych lat i na chwilę oderwać się od rzeczywistości. 

Święty spokój 

Wyłącz telefon. Przez klika godzin świat się nie zawali. Rozmawiaj, śmiej się i zapomnij o codziennych problemach. Nie marnuj czasu z przyjaciółkami na przyziemne głupoty. 

Dziewczyny, bawcie się dobrze!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
youtube.com/watch?v=3Gi2h0-W5yY