Sadowsky i Grzegorz Wilk prezentują nowy utwór. Posłuchaj piosenki “Tylko tyle mi wystarczy”

Tylko tyle mi wystarczy Sadowsky fot. Materiały prasowe
Wszechstronnie utalentowany wokalista Grzegorz Wilk podjął współpracę z kompozytorem i producentem muzycznym Robertem Sadowskim.
Tylko tyle mi wystarczy Sadowsky fot. Materiały prasowe

Owocem tego wyjątkowego projektu jest utwór “Tylko tyle mi wystarczy”, który krótko po premierze został bardzo ciepło przyjęty przez fanów.

Ta piękna, utrzymana w popowym stylu piosenka opowiada o wielkiej miłości i tęsknocie mężczyzny za ukochaną kobietą:

„Chcesz, chcesz opowiem ci mój sen

w chłodną noc tuliłem cię

mocniej niż byś mogła chcieć,

a świt twoją twarz znów zabrał mi

trudno wstać, tak ciężko iść

gdy wypełniasz każdą myśl…”

Słowa do nastrojowej muzyki napisała Joanna Sabo. Całość produkcji dopełnia rozbudzający uczucia znakomity teledysk. W nagraniach udział wzięli muzycy: Kuba Frydrych - gitary, Tomek Zieliński - bass, Maksymilian Mińczykowski - perkusja.

Grzegorz Wilk rozpoczął swoją karierę w latach ’90 zostając laureatem popularnego programu „Szansa na sukces”. Od tamtej pory wydał 15 krążków. Występował ze znanymi artystami, takimi jak: Włodzimierz Korcz, Alicja Majewska, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Leszek Możdżer, Paweł Kukiz, Paulina Przybysz czy Piotr Rubik. Grzegorz Wilk znany jest również jako wokalista najpopularniejszych programów rozrywkowych, pamiętany szczególnie z: „Jaka to Melodia” w TVP1, “Szymon Majewski Show” w TVN czy „Twoja twarz brzmi znajomo” - Polsatu.

Robert Sadowski zaprasza do swojego muzycznego świata wyjątkowych artystów. To już kolejny w tym roku singiel z cyklu Sadowsky & Przyjaciele. W lutym 2021 swoją premierę miał utwór

„Bo bez Ciebie” do którego kompozytor i autor tekstów zaprosił góralską kapelę Ciupaga.

Utwory firmowane przez Sadowsky’eo charakteryzują się za każdym razem wpadającą w ucho melodią, a w jego aranżacjach niezwykle ważną rolę odrywa piano.

Więcej na: YouTube-SMG / https://fb.com/SadowskyMusic  / www.sadowsky.pl

Materiały prasowe - Sadowsky Music Group

Artykuł powstał z udziałem marki Sadowsky Music Group

Redakcja poleca

REKLAMA