Pink z mężem na gali BMI Pop Awards 2015

Są prawie 10 lat po ślubie! Suknia zamaskowała krągłości?
Edyta Liebert / 18.05.2015 05:11

Pink należy do wąskiego grona gwiazd, które mają dystans do siebie i z tego powodu cieszy się ona ogromną sympatią. Ostatnio pojawiła się ze swoim mężem, Careyem Hartem, na gali BMI Pop Awards, na której otrzymała wyróżnienie za swoje dokonania.

Nie tak dawno Pink trafiła na celownik fotoreporterów w związku ze swoją wagą. Piosenkarka zawsze była wysportowana i dobrze zbudowana, a teraz nabrała więcej ciała. Co odpowiedziała na zarzuty?

Pink: kolejna nagroda na koncie

Pink dołączyła do grona nagrodzonych za niezwykłe sukcesy w branży muzycznej artystów.  Wśród nich jest już Adam Levine, Taylor Swift, Willie Nelson, Pitbull, Gloria & Emilio Estefan, Juanes and Kike Santander. Artystka pojawiła się w towarzystwie męża, Careya Harta, z którym ma córkę, Willow Sage. Tworzą zgraną rodzinę, choć nie zawsze tak było. Związała się Hartem, kierowcą wyścigowym, w 2001 roku. 7 stycznia 2006 r. w Kostaryce wzięli ślub, rozstali się w 2008 roku. Pink nie złożyła jednak dokumentów rozwodowych i para pozostała w separacji. Ponownie zeszli się 1 stycznia 2009 roku, a w 2011 na świecie pojawiła się ich córka.
Na BMI Pop Awards czułościom nie było końca. Jak prezentowała się gwiazda muzyki pop?

Zobacz także:

Tagi: Pink