Nowy smartfon na polskim rynku! Robi świetne selfie i kochają go celebryci!

O który model chodzi?
28.03.2019 12:57

Jaki powinien być smartfon idealny? Czym ma się wyróżniać? Dla większości z nas najważniejszy jest oczywiście aparat, czas ładowania, design i cena. 

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka, która już teraz ma szansę zdominować konkurencję. Chodzi o smartfony OPPO. Czym się wyróżniają? Sprawdź! 

Nowa marka smartfonów w Polsce!

oppo

W Polsce marka OPPO pojawiała się na początku 2019 roku, ale na świecie ten brand znany jest od ponad 10 lat. OPPO współpracowało z największymi gwiazdami filmu (np. z Leo DiCaprio), sportu (Neymar) i mody. Marka wspierała też pokazy Victoria’s Secret, Paris Fashion Week czy amerykańską edycję Next Top Model. Obecnie OPPO może pochwalić się 250 milionami zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Teraz ten światowy brand pojawił się w Polsce! Czym wyróżniają się smartfony OPPO? 

Fenomenalna jakość zdjęć!

oppo

Tobie również zależy na smartfonie, który będzie robił doskonałe zdjęcia? OPPO to prawdziwa innowacja w dziedzinie fotografii mobilnej. Marka jako pierwsza wprowadziła na rynek technologię upiększania selfie, dzięki czemu twoje zdjęcia już zawsze będą perfekcyjne - bez konieczności edycji w programach graficznych! 

Ale to nie koniec! OPPO zadbało też o jakość zdjęć wykonanych tylną kamerą! W modelu OPPO Find X znajdziemy m.in wysuwany automatycznie aparat fotograficzny, dzięki któremu mamy pewność, że soczewka nigdy się nie zarysuje po włożeniu telefonu do torebki lub kieszeni. 

Idealne zdjęcia - również nocą!

OPPO

Czy twoje zdjęcia wykonane po zmroku nie są najlepszej jakości? Pikselizują się i są mało wyraźne? Znamy na to sposób! Smartfony OPPO to też doskonałe zdjęcia wykonane nocą!

Aparat modelu RX17 Pro automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych i wybiera najlepsze ustawienia za Ciebie. Dzięki wsparciu sztucznej inteligencji, która umożliwia modyfikację oświetlenia i dodaje studyjne efekty, możesz być pewna, że zrobisz perfekcyjne zdjęcie nawet wieczorem.

Ładowanie baterii jeszcze nigdy nie było tak szybkie!

Ile razy zdarzyło ci się rozładować telefon akurat wtedy, gdy był ci najbardziej potrzebny? Ile czasu zajmuje twojemu smartfonowi naładowanie do 100%? Godzinę? Dwie? A może dłużej? Teraz to już przeszłość! 

OPPO posiadaja technologię ultraszybkiego ładowania OPPO SuperVOOC. Pozwala ona naładować baterię do pełna nawet w rekordowe 35 minut od podłączenia do ładowarki! Z OPPO naładowanie telefonu przed imprezą czy spontanicznym wyjściem ze znajomymi nie będzie żadnym problemem! 

Celebryci kochają OPPO

Kasia Sawczuk i Adam Boguta to Influencerzy, których OPPO zaprosiło do współpracy.

Kasia brała udział w programach „Mam Talent” oraz „The Voice of Poland”, gdzie dotarła do finału zajmując 2. miejsce. Ma na koncie dużo realizacji filmowych i serialowych oraz na deskach teatru Roma. W tym roku pracuje nad swoim debiutanckim materiałem muzycznym.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pani Strip zawsze sprawdza się na zdjęciach #🧖‍♀️

Post udostępniony przez Katarzyna Sawczuk (@sawczukkasia)

 

Adam Boguta to model, który zdobył popularność w programie „Top Model”, DJ oraz producent muzyczny. Brał udział w kampaniach największych marek na świecie takich jak: Levi's, Nike, Diesel i wielu innych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Team board or team bike? 😈🧡 #cruiserboard #gopro #chill fot @pet.fu 📸😎 #sk8 😅

Post udostępniony przez Adam Boguta (BØGUTA Ø2) (@drummeerr)

Kasia i Adam uwielbiają markę za doskonałą jakość i świetny design! Smartfony OPPO wyróżniają się na tle konkurencji niezwykle innowacyjnym wyglądem - gradientem i taflą szkła, która daje niesamowity efekt. 

Cena smartfonów OPPO

OPPO Find X dostępny jest w cenie 3699 zł, limitowana wersja Find X Automobili Lamborghini Edition to 7299 zł. Modele z serii RX - RX17 Pro i RX17 Neo oferowane są w cenach 2599 zł i 1499 zł a OPPO AX7 za 999 zł.

Materiał powstał przy współpracy z marką OPPO

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)