Tego po Kasi Cerekwickiej się nie spodziewałyśmy! Zobacz mieszkanie gwiazdy!

Piosenkarka znowu nas zaskoczyła! Tym razem wnętrzem swojego mieszkania!
10 miesięcy temu

Kasia Cerekwicka to dobrze znana piosenkarka. Wszyscy kojarzymy jej hity, takie jak "Na kolana", czy "S.O.S". Gwiazda w końcu pokazała swoje mieszkanie. Co tam znajdziemy? Przede wszystkim dużo bieli i bardzo klasyczne wnętrza. 

Czy Kasia Bujakiewicz będzie miała co poprawić w jej wnętrzu? Wszystkiego dowiesz się z programu: "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" już 6 marca o 22.00 w telewizji Lifetime. Będziecie oglądać? 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/7 miesięcy temu
Dwie głu pie ci ppy robią show dla im becy li...
/8 miesięcy temu
Serdecznie polecam trenera Igora Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D
/10 miesięcy temu
Prze-ła-do-wa-nie. Za dużo rzeczy, stylów, akcentów, durnostojek, pasków... Nigdy nie myślalam, że można przedobrzyć białe wnętrza. Zupelny galimatias, brak koncepcji. Permanentna biel wszędzie to jednak za mało, aby stworzyć Styl. Równie dobrze mogłoby tam być wszystko złote albo różowe... Szkoda.
POKAŻ KOMENTARZE (2)