agata młynarska fot. ONS.pl

#Agatasiękreci w Stylach także na YouTube oraz Facebooku!

Cykl rozmów Agaty Młynarskiej z inspirującymi postaciami ze świata kultury, mediów i nauki podbił serca widzów i internautów. Już teraz będzie można będzie go oglądać nie tylko na oficjalnym profilu TVN Style na Instagramie, ale również na YouTube i Facebooku!
Redaktorki Polki.pl / 15.12.2020 09:54
agata młynarska fot. ONS.pl

W ramach cyklu #agatasiękręci w Stylach, który rozpoczął się 9 czerwca, przeprowadzonych zostało 25 rozmów. Agata Młynarska spotkała się wirtualnie m.in. z Dorotą Szelągowską, Izabellą Miko, Marią Sadowską, Darią Ładochą, Haliną Mlynkovą czy Dorotą Wellman.

Cotygodniowy cykl live na Instagramie to rozmowy o stylu życia oraz aktualnych sprawach współczesnego świata. Widzowie mieli szansę poznać bliżej prowadzących TVN Style oraz kulisy powstawania ich programów. A w ostatnich tygodniach Agata Młynarska, pod hasłem „Kobiety bez tabu”, poruszała również ważne tematy dotyczące obecnej sytuacji kobiet w Polsce.

Wśród gości znaleźli się wybitni specjaliści i lekarze. Od dziś widzowie będą mieli okazję zobaczyć kolejne rozmowy #Agatasiękreci w Stylach również na YouTube i Facebooku kanału TVN Style!

- Nasz cykl odpowiada na obecne potrzeby tych specyficznych czasów. W czasie pandemii i ograniczonego kontaktu z innymi, tęsknimy za ludźmi, szukamy interakcji oraz głębszych rozmów. Również chcemy być bliżej współczesnego widza, szczególnie teraz. Potrzeba staje się matką wynalazków, stąd pomysł na rozwój kolejnych kanałów komunikacyjnych. A technologia nam sprzyja - każdy może na bieżąco zadawać pytania, komentować i wymieniać się spostrzeżeniami. Mamy już taką „stylową” społeczność. Chcemy być razem z kobietami i blisko kobiet
– dodaje Agata Młynarska.

Zapraszamy do obejrzenia ostatniego spotkania z Pauliną Krupińską! Prowadząca Dzień dobry TVN opowiedziała o pracy, macierzyństwie, swoich planach na święta oraz góralskich tradycjach.

Kolejna rozmowa już w najbliższy wtorek o godz. 20:00 na Instagramie, Facebooku i YouTube TVN Style!

Tagi: TVN Style