Sex w wielkim mieście fot. Galapagos Films

„Seks w wielkim mieście” na DVD

Przypomnij sobie perypetie najseksowniejszych przyjaciółek w Nowym Jorku: Carrie, Samanthy, Charlote i Mirandy!
/ 08.11.2010 14:54
Sex w wielkim mieście fot. Galapagos Films
Pełnometrażowa wersja „Seksu w wielkim mieście” to film, na który czekały miliony fanek i fanów na całym świecie. Wreszcie poznają odpowiedzi na nurtując ich pytania. Czy Carrie i Big zdecydują się na ślub? Czy Samantha faktycznie spełni się w związku monogamicznym? Czy Charlotte uda się wreszcie zajść w ciążę i urodzić dziecko” I, wreszcie, czy nic nie przeszkodzi w sześciu Mirandy i Steve’a?

Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), popularna pisarka i ikona mody powraca by opowiedzieć o dalszych losach swoich i swoich najlepszych przyjaciółek: Samanthy (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) i Mirandy (Cynthia Nixon). Fabuła pełnometrażowego „Seksu w wielkim mieście” rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach opowiedzianych w serialu.

Przez ten czas wiele się zmieniło. Samantha wyprowadziła się do Kalifornii, aczkolwiek często wpada do Nowego Jorku, a Charlotte i Miranda opiekują się swoimi mężczyznami i dziećmi. Główną bohaterką opowieści pozostaje wciąż Carrie Bradshaw. Pisarka od lat pędzi szczęśliwe życie u boku przystojnego pana Biga. Jednak ten naciska by wreszcie razem zamieszkali. Wspólnie wybierają piękny apartament na najwyższym piętrze nowojorskiej kamienicy. Ale, jak to w życiu bywa, od planów do realizacji droga daleka, a decyzja o wspólnym zamieszkaniu stanie się początkiem wydarzeń, w które zaangażowane zostaną nie tylko Carrie, ale również je przyjaciółki.

Na planie pełnometrażowego „Seksu w wielkim mieście” spotkali się aktorzy znani z serialowego oryginału.
Chris Noth wcielił się w postać pana Biga, David Eigenberg zagrał męża Mirandy, a Evan Handler powrócił do roli Harry’ego, męża Charlotty. Jason Lewis powraca na ekran jako Smith Jerrod, oddany wielbiciel apetycznej Samanthy.

W obsadzie filmu znaleźli się ponadto
Candice Bergen jako Enid Frock, redaktorka magazynu „Vogue”, uhonorowana Oscarem® Jennifer Hudson („Dreamgirls”), Mario Cantone, Willie Garson i Lynn Cohen. Reżyserii obrazu podjął się Michael Patrick King, długoletni producent wykonawczy serialu, jego reżyser i scenarzysta.

Na płycie oprócz filmu dodatki specjalne:
•    Wspaniała moda i Seks w wielkim mieście
•    Komentarz reżysera Michaela Patricka Kinga
•    Fergie w wytwórni: zobacz jak powstawał hit muzyczny Labels or Love ze ścieżki filmowej.

Dla miłośników „Seksu w wielkim mieście” dobra wiadomość! Już 28 maja druga część przygód Waszych ulubionych bohaterek.

„Seks w wielkim mieście”, DVD, Dystrybucja DVD: Galapagos Films, Premiera DVD: 7 maja 2010
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)