Ozzy Osbourne na kanapie u Doroty Wellman oraz Karoliny Korwin-Piotrowskiej

Jeśli ktoś myślał, że 62-letni dziadek - metalowiec odszedł już w zapomnienie, jest w dużym błędzie. Ozzy Osbourne wciąż żyje i ma się dobrze.
/ 30.08.2007 07:08

Jeśli ktoś myślał, że 62-letni dziadek - metalowiec odszedł już w zapomnienie, jest w dużym błędzie. Ozzy Osbourne wciąż żyje i ma się dobrze.

Wielu wróżyło mu sceniczną emeryturę już dobre kilka lat temu, jednak ten wciąż się nie poddaje. Ba, można sądzić, że dopiero teraz znajduje się na wyżynach twórczości. Nowa, świetnie oceniana płyta, jeszcze lepiej przyjęta autobiografia "Ja, Ozzy" i międzynarodowa trasa koncertowa mówią same za siebie.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy nazwisko Osbourne wyjątkowo często pojawiało się w polskich mediach. Przyczyn było co najmniej kilka. Pierwsza z nich - rzecz jasna nowa płyta "Scream". Świat przypomniał sobie o leciwym już symbolu muzyki metalowej.

RECENZJA KSIĄŻKI JA, OZZY

Nie trzeba było długo czekać, aby Ozzy Osbourne dał o sobie znać po raz kolejny. W listopadzie ubiegłego roku miała miejsce premiera jego autobiografii, w Polsce wydanej przez Wydawnictwo Telbit. O Ozzym ponownie zrobiło się głośno. Tym razem było to wydarzenie zupełnie inne. Przypomnieliśmy sobie wszelkie anegdoty związane z owym artystą i trzeba przyznać, że śmialiśmy się przy tym do rozpuku... przynajmniej czasami.

Z tej też okazji Karolina Korwin-Piotrowska i Dorota Wellman postanowiły sprawdzić, co takiego chciał nam przekazać Ozzman w swojej pierwszej i jak na razie jedynej książce. Czy im się spodoba, przekonamy się 1 kwietnia na kanale TVN Style w "Kino, kanapa, książki".

Jest to nowy program powstały z połączenia magazynu Doroty Wellman "Czytam, bo lubię" i autorskiego "W kinie i na kanapie" Karoliny Korwin-Piotrowskiej, w którym opowiadała o filmowych i serialowych perełkach. Niedługo dowiemy się, czy tak kontrowersyjna postać jak Ozzy przypadła do gustu delikatnym paniom prowadzącym...

O Ozzym Osbournie już niebawem zrobi się głośno jeszcze raz. Okazją ku temu będzie jego koncert zaplanowany na 9 sierpnia w sopockiej Ergo Arenie w ramach trasy Ozzy Scream Tour 2011, promującej jego najnowszy album "Scream". Zapowiada się jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku. Czekamy z niecierpliwością.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)